sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Koniec świata czyli Feta wzięła się za śpiewanie xD

4 posters

Go down

Koniec świata czyli Feta wzięła się za śpiewanie xD Empty Koniec świata czyli Feta wzięła się za śpiewanie xD

Pisanie by Feta Czw Sie 21, 2008 4:08 pm

ostrzegam! nie umiem śpiewać! ale coś mnie podkusiło i... zaśpiewałam... xP
tak więc, oto kawałek piosenki "A Little Bit Longer" (Jonas Brothers) w moim wykonaniu. ;P

kilk xD
Feta
Feta
Mrs. Jonas
Mrs. Jonas

Liczba postów : 1098
Join date : 01/05/2008
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Koniec świata czyli Feta wzięła się za śpiewanie xD Empty Re: Koniec świata czyli Feta wzięła się za śpiewanie xD

Pisanie by ziółko Czw Sie 21, 2008 8:58 pm

Myślę, że powinnaś śpiewać bardziej pewnie. [słychać nutkę niepewności] Spróbuj śpiewać troszkę wyżej. Ogólnie nie jest źle Smile Feta ćwicz, nagrywaj i wrzucaj na ST Smile

[Ogólnie nie żebym się znała na tym. Po prostu wydaje mi się że tak powinno być Wink]
ziółko
ziółko

Liczba postów : 1134
Join date : 22/04/2008
Age : 35
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Koniec świata czyli Feta wzięła się za śpiewanie xD Empty Re: Koniec świata czyli Feta wzięła się za śpiewanie xD

Pisanie by kToSiEk Czw Sie 21, 2008 9:56 pm

Yyy... Nie żebym się czepiała, ale nie było tam ani jednej czysto zaśpiewanej nuty. I zdaje się, że miałaś jakiś problem z wyciągnięciem tych górnych dźwięków, chyba że to nie były te dźwięki, które miały być...
Ale skoro stwierdziłaś, że nie umiesz śpiewać, to ja już się zamykam.
Śpiewać każdy może, trochę leeeeeepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co koooomuuuuuu wychodzi... Ot, pointa.
kToSiEk
kToSiEk

Liczba postów : 939
Join date : 30/03/2008
Age : 30

Powrót do góry Go down

Koniec świata czyli Feta wzięła się za śpiewanie xD Empty Re: Koniec świata czyli Feta wzięła się za śpiewanie xD

Pisanie by Sheemeka Sob Sie 23, 2008 12:37 am

kToSiEk te słowa piosenki na samym końcu przemawiają do mnie :leze!:
Sheemeka
Sheemeka
Mrs. Quincy
Mrs. Quincy

Liczba postów : 5596
Join date : 04/06/2008
Age : 28
Skąd : Toruń

http://www.myspace.com/sheemeka

Powrót do góry Go down

Koniec świata czyli Feta wzięła się za śpiewanie xD Empty Re: Koniec świata czyli Feta wzięła się za śpiewanie xD

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach