sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Osiemnastka (2)

+2
Peth
Mrs White
6 posters

Go down

Osiemnastka (2) Empty Osiemnastka (2)

Pisanie by Mrs White Czw Mar 27, 2008 9:15 pm

Gwiazdeczka

Co myślicie o tym odcinku?

.
Gwiazdeczka

No i jak zwykle wszystko szlag trafił :evil: A mogło być tak pięknie, ale nie Rolling Eyes Tommy musiał wpaść na "wspaniały i nadzwyczaj błyskotliwy" pomysł ochrony Jude. Co prawda zrobił to z miłości, ale na litość Boską, mógł inaczej Rolling Eyes

.
MrsWhite

no mógł jej powiedzieć lol.... jak już nie był jeszcze gotowy na spowiadanie jej się z wszystkiego to mógł jej powiedzieć że muszą udawać że nic dla siebie nie znaczą i żeby mu zaufała i nei pytała o nic... że jak będzie gotowy to jej wszystko wyjaśni.. ale nie... lepiej bawić sie w sekrety...

nawet jeśli sekrety zawsze mieszały w jego życiu... :kijemgo:

no i Jude zrobili taka brzydką! i co to za pomysł na taką imprezę? na prawdę w sam raz dla rockowej dziewczyny... ale ok to jeszcze nic. nie wyszło najgorzej gdyby ją inaczej ubrali...

żeby nie było że tylko wytykam wady to powiem że podobała mi się akcja z Karmą i Speed'em :rotfl:

a jeszcze ten pocałunek... chyba kiedyś krytykowałam Sadie za tą akcje... nie pamiętam szczerze mówiąc czy coś na ten temat pisałam... ale ostatnio rozmawiałam z moją wiolką na pewien temat i teraz mogę śmiało powiedzieć że rozumiem jej ruch... z tym pocałunkiem... Tom był jej miłością niespełnioną, nigdy nie odwzajemnioną tak na prawdę. Mimo czasu zostaje w sercu coś w formie urażonej dumy. I sama nie wiesz czy to dalej to uczucie czy może właśnie tylko urażona duma która nie daje Ci iść dalej.... I wtedy takie coś jak zrobiła Sadie wydaje Ci się jedynym wyjściem by się przekonać...

A Tom mógł za nią pobiec a nie... złapał się za głowę i koniec bajki... lol

ale podobało mi się jak gestykulował w momencie kiedy Sadie mówiła kto był z kim jest z kim i kto jest kim dla kogo lol :rotfl:

ogólnie to chyba mi się podobały te urodziny... z tego względu że mimo wszystko wole jak coś się dzieje, a nie jakieś nudy... no :rotfl:

.
Gwiazdeczka

MrsWhite napisał/a:
a jeszcze ten pocałunek... chyba kiedyś krytykowałam Sadie za tą akcje... nie pamiętam szczerze mówiąc czy coś na ten temat pisałam... ale ostatnio rozmawiałam z moją wiolką na pewien temat i teraz mogę śmiało powiedzieć że rozumiem jej ruch... z tym pocałunkiem... Tom był jej miłością niespełnioną, nigdy nie odwzajemnioną tak na prawdę. Mimo czasu zostaje w sercu coś w formie urażonej dumy. I sama nie wiesz czy to dalej to uczucie czy może właśnie tylko urażona duma która nie daje Ci iść dalej.... I wtedy takie coś jak zrobiła Sadie wydaje Ci się jedynym wyjściem by się przekonać...

Hmm... Jakby się tak mocniej nad tym zastanowić to gdzieś w tym całym szaleństwie jest jakaś głęboko ukryta logika Rolling Eyes
MrsWhite napisał/a:
A Tom mógł za nią pobiec a nie... złapał się za głowę i koniec bajki... lol

Wessało go z szoku w pościel :mrgreen:
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Osiemnastka (2) Empty Re: Osiemnastka (2)

Pisanie by Peth Czw Mar 27, 2008 9:21 pm

Osobiście zaatkało mnie jak zobaczyłem promo jak Tom to mówi Razz
Dziwniejsze było to że Saide go pocałowała jak byłla z Kwestem ..i do tego Kwest'owi to powiedziała Razz ..Jakaś dziwnaaa była ta sytuacja Razz
Peth
Peth

Liczba postów : 646
Join date : 27/03/2008
Age : 29
Skąd : Koło Poznania

http://www.peth94.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Osiemnastka (2) Empty Re: Osiemnastka (2)

Pisanie by Lipciaaaa Sro Maj 07, 2008 3:41 pm

Bardzo fajnie że była szczera z Kwestem. Nie pomogło to jej zwiążkowi, ale przynajmniej była szczera. Nie to co Tommy.
To wszystko było tak zawikłane, tak pomieszane. Przecież wystarczyło kochać szczerością i tym wszystkim co w tej sytuacji9 by pomogło. Ale niee. Lord Quincy musiał po swojemu.
Lipciaaaa
Lipciaaaa

Liczba postów : 3418
Join date : 04/05/2008
Age : 31
Skąd : Gdy/Tcz/Wro xd

http://photoblog.pl/lipciaaa

Powrót do góry Go down

Osiemnastka (2) Empty Re: Osiemnastka (2)

Pisanie by Joo Pią Sie 15, 2008 4:46 pm

Ech, wszyscy się porozstawali. No, oprócz Sadie i Kwesta... Alexz dobrze rozegrała tę sprawę z dedykacją piosenki, tego się nie spodziewałam! I tak moim faworytem odcinka jest ten mały z windy! :leze!:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Osiemnastka (2) Empty Re: Osiemnastka (2)

Pisanie by Sheemeka Pią Sie 15, 2008 6:28 pm

Tak ten mały był zwałowy :leze!: : "That's sacks! " (czy jak to się pisze xD)
:leze!:
Sheemeka
Sheemeka
Mrs. Quincy
Mrs. Quincy

Liczba postów : 5596
Join date : 04/06/2008
Age : 28
Skąd : Toruń

http://www.myspace.com/sheemeka

Powrót do góry Go down

Osiemnastka (2) Empty Re: Osiemnastka (2)

Pisanie by Shout Pią Sie 15, 2008 7:50 pm

no, masz rację Sheem :leze!:
Shout
Shout

Liczba postów : 2529
Join date : 13/06/2008
Age : 30
Skąd : Neverending Story...Wtajemniczeni wiedzą skąd xD

Powrót do góry Go down

Osiemnastka (2) Empty Re: Osiemnastka (2)

Pisanie by Joo Sob Sie 16, 2008 3:38 pm

Sheemeka napisał:sacks

Pisze się "sucks". To młody takich słów używa?! Nieładnieeeeeee... Razz

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Osiemnastka (2) Empty Re: Osiemnastka (2)

Pisanie by Sheemeka Sob Sie 16, 2008 4:03 pm

Mówiłam, że nie wiem jak to się piszę... zresztą ja ze słuchu Razz
Sheemeka
Sheemeka
Mrs. Quincy
Mrs. Quincy

Liczba postów : 5596
Join date : 04/06/2008
Age : 28
Skąd : Toruń

http://www.myspace.com/sheemeka

Powrót do góry Go down

Osiemnastka (2) Empty Re: Osiemnastka (2)

Pisanie by Joo Sob Sie 16, 2008 4:05 pm

Spoko, nie ma sprawuni. Wink Jak na "ze słuchu" to i tak nieźle. Smile

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Osiemnastka (2) Empty Re: Osiemnastka (2)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach