sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dokąd uciec?

4 posters

Go down

Dokąd uciec? Empty Dokąd uciec?

Pisanie by Mrs White Czw Mar 27, 2008 9:17 pm

Gwiazdeczka

Co myślicie o tym odcinku?

.
MrsWhite

i co? i znowu Jamie jest cacy... no to już jest nudne...

i ten pomysł z tym programem.. akurat dzień po urodzinach :mrgreen: no lol... mimo to Tom powinien bardziej starać się z nią porozmawiać...

a! i tu widzę sprzeczność w Jude... jak jej Sadie wreszcie powiedziała jak było to ta powiedziała ze to nic nie zmienia... kolejny raz ją zawiódł...

chciałabym żeby w taki sposób myślała również kiedy obchodzi się z innymi ludźmi... czyt. Jamie..

tak czy siak... odcinek mi się podobał :mrgreen:

.
PatsyGirl

Mój ulubiony z IS3.
Podoba mi się proces nagrywania "Unraveling" i wątek Spied'a oraz jego demo.
I kolejny raz Jude działa mi na nerwy... Rolling Eyes

.
MrsWhite

PatsyGirl napisał/a:
Mój ulubiony z IS3.
Podoba mi się proces nagrywania "Unraveling" i wątek Spied'a oraz jego demo.
I kolejny raz Jude działa mi na nerwy... Rolling Eyes


proces nagrywania tez mi się bardzo podobał... fajnie że pokazali to właśnie tak bardziej szczegółowo

ja po analizie tych 3 serii stwierdzam że raczej bym się z Jude nie polubiła... całkowicie odmienne myślenie, zasady ble ble... i w ogóle nawet nie sądziłam że widzę w niej aż tyle wad :mrgreen:

no ale dzięki Bogu to tylko postać serialowa... uffff Rolling Eyes

.
Gwiazdeczka

Mi też odcinek się podobał. Jude była w nim co prawda wyjątkowo denerwująca (chociaż wszyscy wiemy, że potrafi bardziej), ale Tommy też nie był bez winy. A to, że cały czas latali za Jude z kamerami to jak dla mnie żadne usprawiedliwienie, że z nią nie pogadał. Mógł to zrobić później Rolling Eyes Jednak bardzo podobało mi się to co pod koniec powiedziała Jude o Tommy'm ;-) I tu kolejna sprzeczność Rolling Eyes

.
MrsWhite

sprzeczność co do czego?? bo nie kumam z lekka

.
Gwiazdeczka

Z jednej strony zachowuje sie tak jakby jej na nim nie zależało. Zwłaszcza po tym czego dowiedziała się od Sadie. A potem daje jasny dowód na to, że jednak nie jest tak, jak wcześniej próbowała udowodnić. No, może to nie do końca sprzeczność, ale... nie wiem, niekonsekwencja? Rolling Eyes

.
MrsWhite

ja nie wiem.... była na niego zła i nie chciała z nim pracować - to akurat jak dla mnie i mojego charakteru zupełnie zrozumiałe

a to co powiedziała to w tym momencie ani niekonsekwencja, ani sprzeczność... jak dla mnie to po prostu dobre wychowanie... co miała nagadać do kamery jak go nienawidzi i dodać za co? Rolling Eyes

akurat do tego nie mam nic Rolling Eyes

.
Peth

Ja obmyslilem plan jak jude mogla uciec przed kamerami Very Happy ..mogla pojsc do lazienki i wyjsc przez okno i by miala luz..zostala by rolnikiem Razz ..
Ale by miala wtedy gnoj u Dariusa Razz
Tak czy siak akcja z tym całym nagrywaniem fajna była Razz rzecz jasna Jude Razz

.
Dorota_Girl

Znów denerwująca Jude. Osobiście, w 3 serii jej nie lubię :mrgreen:
Podobał mi się odcinek. I słowa, które powiedziała przed kamerą o Tommym.
Mam nadzieję,że w 4. serii Spied zacznie już robić karierę.

.
Wondergirl_

Tak, ja też coś czuję, że go bardziej wyróżnią.
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Dokąd uciec? Empty Re: Dokąd uciec?

Pisanie by Lipciaaaa Sro Maj 07, 2008 3:46 pm

Speed tak. Ma potencjał chłopak, niech robi kariere. Co to Jude. No była cholernie denerwująca. Nie potrafiła się zdecydować. Chociaż z drugiej strony tyle razy ją skrzywdził i zraniła, ze...
ale nie. nic jej nie usprawiedliwia. Jak może krytykować innych, jeśli sama rani ludzi na każdym kroku czyt, Jamiego. No przepraszam bardzo, ale zawsze go traktuję, jak drugą możliwość i drugą opcję. Osz...JAk ja tego nie lubie. Chociaż kiedyś sama tak zrobiłam....
Lipciaaaa
Lipciaaaa

Liczba postów : 3418
Join date : 04/05/2008
Age : 31
Skąd : Gdy/Tcz/Wro xd

http://photoblog.pl/lipciaaa

Powrót do góry Go down

Dokąd uciec? Empty Re: Dokąd uciec?

Pisanie by Joo Pią Sie 29, 2008 8:58 am

A mnie podobał się motyw produkowania singla, bo Jude potrafiła sama sobie z tym poradzić i wyszło bosko. Dobre było, jak pouczała Spieda, żeby grał trochę mocniej. Smile

A poza tym jedno słowo: HUNTER! :inlove:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Dokąd uciec? Empty Re: Dokąd uciec?

Pisanie by Shout Pią Sie 29, 2008 11:17 am

Ten odcinek bardzo mi się podobał, chyba nigdy mi się nie znudzi, w przeciwieństwie do niektórych odcinków IS3. Jude ładnie wyglądała w tym odcinku, podobała mi się jej fryzura, fajny był wątek Speeda Very Happy
Shout
Shout

Liczba postów : 2529
Join date : 13/06/2008
Age : 30
Skąd : Neverending Story...Wtajemniczeni wiedzą skąd xD

Powrót do góry Go down

Dokąd uciec? Empty Re: Dokąd uciec?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach