sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Garou

5 posters

Go down

Garou Empty Garou

Pisanie by Joo Sro Paź 29, 2008 6:23 pm

Garou Z5181355M

Garou (fr. "wilkołak"), właśc. Pierre Garand (ur. 26 czerwca 1972 w Sherbooke, prow. Quebec, Kanada), piosenkarz kanadyjski.

W prywatnej katolickiej szkole dla chłopców, w której był uczniem, założył z kolegami zespół The Windows and Doors, grający utwory Beatlesów. W wieku 18 lat zgłosił się do wojska, gdzie odsłużył rok.

Przyjaciółka Garou namówiła go na zaśpiewanie dla żartu kilku piosenek w barze, po czym dowiedział się, że właśnie zaangażowano go na pełny etat jako piosenkarza w tym właśnie barze. W roku 1995 założył zespół The Untouchables, wykonujący muzykę R&B. W lecie 1997 na jednym z występów The Untouchables pojawił się Luc Plamondon i zaproponował Garou rolę Quasimodo w musicalu Notre-Dame de Paris.

W 1999 poznał Rene Angelil, męża i managera Céline Dion. W Sylwestra 1999 Garou został zaproszony razem
z Bryanem Adamsem i wokalistami z Notre Dame de Paris do wzięcia udziału w sylwestrowym koncercie Céline Dion. Wtedy poproszono Garou, by zastąpił Céline i zagrał z jej zespołem. 6 listopada 2000 ukazał się owoc tej współpracy, debiutancki krążek Garou Seul. W listopadzie 2003 odbyła się premiera płyty Reviens.

W sierpniu 2004 Garou został uhonorowany tytułem jednej z najpotężniejszych postaci przemyśle rozrywkowym Quebecu.

Ma córkę Emilie, ur. 7 lipca 2001.

10 marca 2008 - premiera utworu "Stand up" w RMF FM pochodzącego z płyty Piece of my soul.

info: http://pl.wikipedia.org/wiki/Garou


Tu macie "L'adieu", mój ukochany kawałek Garou (to nie teledysk, ale bardzo ładny klipik ze słowami...):





Osobiście powiem, że ostatnio Garou stał się bardzo ważną dla mnie osobą... Temat z dedykacją dla MST. :*:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Garou Empty Re: Garou

Pisanie by PatsyGirl Sro Paź 29, 2008 6:26 pm

Nie lubię z przyczyn czysto psychologicznych.
Za bardzo mi się z czymś kojarzy.
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Garou Empty Re: Garou

Pisanie by Joo Sro Paź 29, 2008 6:29 pm

Z czym?

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Garou Empty Re: Garou

Pisanie by mysweettime Sro Paź 29, 2008 6:33 pm

Jejej Joo,dziękuję :*:
Dla mnie ostatnio Garou stał się jakby moim ukojeniem,kiedy jest mi źle to właśnie przy jego piosenkach płaczę. Zawsze lubiłam jego piosenki,ale dopiero niedawno,kiedy zaczęłam uczyć się francuskiego powróciłam do jego utworów i tak od Gitan doszło do Stand up i Seul. Bardzo lubię jego barwę głosu. Uwielbiam ogolądac jego występy,bo kiedy śpiewa na żywo jeszcze bardziej przenosi mnie w świat spokoju.

Joo,po raz pierwszy słyszę tą piosenkę,jest poprostu piękna...Znowu na jego piosence się popłakałam :glupek:
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Garou Empty Re: Garou

Pisanie by PatsyGirl Sro Paź 29, 2008 6:45 pm

Kojarzy mi się ze wspólną Gwiazdką, a zaraz potem z kochasiem mojej mamy Neutral
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Garou Empty Re: Garou

Pisanie by Dorota_Girl Sro Paź 29, 2008 7:13 pm

Moja mama go uwielbia xD Ja nic do niego nie mam, wydaje się sympatyczny i niektóre piosenki ma naprawdę fajne. Ostatnio mam fazę na 'Sous Le Vent', który śpiewa z Celine Dion.
Dorota_Girl
Dorota_Girl

Liczba postów : 2444
Join date : 28/03/2008
Age : 31
Skąd : six feet from the edge.

Powrót do góry Go down

Garou Empty Re: Garou

Pisanie by Joo Czw Paź 30, 2008 5:00 pm

mysweettime napisał:Joo,po raz pierwszy słyszę tą piosenkę,jest poprostu piękna...Znowu na jego piosence się popłakałam :glupek:

MST, nie płacz! :*: Chociaż to moim zdaniem najlepsza piosenka do płakania... Poza tym, ona zamyka jego pierwszy album, więc jakby nie było, jest jakimś rodzajem pożegnania... No pięknie, teraz ja ryczę! :;((:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Garou Empty Re: Garou

Pisanie by Lockit Czw Paź 30, 2008 5:04 pm

Ja jakoś nie przepadam, za to moja mama bardzo go lubi Wink
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Garou Empty Re: Garou

Pisanie by Joo Czw Paź 30, 2008 5:07 pm

A u mnie jest na odwrót - moja mama go nie lubi, a ja go uwielbiam! :milosc:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Garou Empty Re: Garou

Pisanie by mysweettime Pią Paź 31, 2008 12:25 am

U mnie to jakby ja jestem coraz bardziej zaskakującym zjawiskiem haha Pierwsza osoba w rodzinie,która uczy się francuskiego z własnej woli, słucham innej muzyki i to jeszcze w dużym stopniu tej z lat 80'. Mi bardzo podoba się tłumaczenie Gitan
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Garou Empty Re: Garou

Pisanie by PatsyGirl Pią Paź 31, 2008 1:24 am

Pierwsza osoba w rodzinie,która uczy się francuskiego z własnej woli

Witam w clubie Wink
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Garou Empty Re: Garou

Pisanie by Joo Pią Paź 31, 2008 9:38 am

mysweettime napisał:Pierwsza osoba w rodzinie,która uczy się francuskiego z własnej woli

U mnie nikt nie mówi po francusku, a mnie ostatnio znowu zaczęło nosić na ten język, więc dokształcam się troszeczkę z tą dziewczyną, co ze mną siedzi w ławce. Ale i tak najbardziej lubię, kiedy mój Edzio mówi: Non, je ne pense pas! :serduszka:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Garou Empty Re: Garou

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach