sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kelly Family

3 posters

Go down

Kelly Family Empty Kelly Family

Pisanie by Joo Nie Lis 30, 2008 5:53 pm

I zanim zaczniecie się nabijać...

Kelly Family The_kelly_family_band1

Rodzina Kellych wyjechała ze Stanów Zjednoczonych do Hiszpanii w 1966 roku. Debiut rodziny w hiszpańskiej telewizji odbył się w 1975 roku jako Kelly Kids. Początkowo śpiewali na ulicy, w metrze zbierając pieniądze do "kapelusza". Dzieci uczyły się grać na instrumentach nie chodząc do szkoły (ich ojciec Papa Dan uczył ich wszystkiego). Wkrótce zostali zauważeni i zaczęli grać koncerty na festiwalach i w pubach. Ich pierwszym singlem było David's Song wydane w latach 70.. Rozpoczęli podróż po Europie: dawali koncerty w Niemczech, Hiszpanii, Francji i Włoszech. Byli swoimi własnymi menedżerami, producentami, sami ustawiali sobie scenę
i odpowiadali za nagłośnienie. Zaczęli pojawiać się w programach telewizyjnych i na ich koncerty przychodziło coraz więcej ludzi.

Wreszcie w 1994 roku nastąpił przełom. Ich album Over the Hump został sprzedany w 4,5 mln egzemplarzy. Kathy, John, Patricia, Jimmy, Joey, Barby, Paddy, Maite i Angelo zdominowali europejską scenę muzyczną.
W Wiedniu dali koncert dla 250 tys. ludzi. Wypełniali europejskie stadiony i grali w wielkich halach. Odnieśli sukces w Niemczech, Holandii, Polsce, całej wschodniej Europie, Portugalii, Hiszpanii oraz innych europejskich państwach. Stali się znani na całym świecie, w tym w RPA, Brazylii, USA i Chinach.

Dostali najważniejsze europejskie nagrody muzyczne, w tym Echo, Bambi, Złote Kamery i często byli na szczycie list przebojów. W latach 90. sprzedali w rekordowym nakładzie albumy Almost Heaven, Growin' up, From their hearts i Christmas for all.

Na początku XXI wieku z zespołu odeszła trójka członków (Barby, Kathy, John) i z dziewiątki rodzeństwa
w zespole pozostała szóstka. Obecnie na scenie razem pozostało zaledwie jego 5 członków.

John Kelly rozpoczął ze swoją żoną – hiszpańską piosenkarką Maite Itoiz – projekt Tales from the Secret Forest. Paddy Kelly wydał solową płytę "In exile", zaczął intensywnie interesować się religią, brał udział w protestach przeciwko wojnie w Iraku i w końcu poświęcił się filozofii i teologii w klasztorze we Francji. Kathy Kelly nagrała swoją solową płytę (obecnie występuje gościnnie z zespołem). Do Patricii, Jimmy'ego, Joeya, Maite i Angela Kelly dołączył ich brat, który kiedyś przestał z nimi grać. Angelo dodatkowo gra koncerty na własną rękę.

Kelly Family mimo zmniejszonego składu nadal przyciągają wiele osób na koncerty, powracają do korzeni, grając muzykę irlandzką i celtycką.

info: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kelly_Family


Mój ukochany kawałek KF - "First Time":

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Kelly Family Empty Re: Kelly Family

Pisanie by Lockit Pon Gru 01, 2008 4:04 pm

Ta piosenka jest bardzo ładna i nie spodziewałam się czegoś takiego, gdy zobaczyłam to zdjęcie. Nie należy oceniać książki po okładce Wink ale to zdjęcie mnie powala :leze!:
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Kelly Family Empty Re: Kelly Family

Pisanie by Joo Pon Gru 01, 2008 7:34 pm

Hehe, to bardzo stara fotka, teraz są już dorośli i wyglądają dużo poważniej. A ta piosenka jest śliczna, więc dlatego to ją wrzuciłam. :milosc:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Kelly Family Empty Re: Kelly Family

Pisanie by `Syll Pon Gru 01, 2008 8:21 pm

Rzeczywiście ładna . :*
`Syll
`Syll

Liczba postów : 1631
Join date : 08/08/2008
Age : 31
Skąd : Blachownia

http://www.drewniana.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Kelly Family Empty Re: Kelly Family

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach