sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bon Jovi

Go down

Bon Jovi Empty Bon Jovi

Pisanie by mysweettime Sro Lip 15, 2009 5:50 pm

Bon Jovi - amerykański zespół rockowy, założony w 1983 roku.

Obecny skład zespołu:
Jon Bon Jovi – wokal, gitara
Richie Sambora – gitara prowadząca, wokal
Tico Torres – perkusja
David Bryan – keyboard, wokal

Bon Jovi Bonjoviworldtour

Płyty zespołu (studyjne):
Bon Jovi 1984
7800° Fahrenheit 1985
Slippery When Wet 1986
New Jersey 1988
Keep The Faith 1992
These Days 1995
Crush 2000
Bounce 2002
Have A Nice Day 2005
Lost Highway 2007

źródło www.wikipedia.pl
Oficjalna strona: www.bonjovi.com
Ja osobiście uwielbiam tą ich energię. Bez względu na to, czy oglądam fragmenty z koncertów sprzed 15 lat czy sprzed roku nadal mają w sobie tyle energii na scenie. Ich piosenki sprawiają, że każdy gorszy dzień nie jest taki zły, a wspaniały dzień staje się jeszcze lepszym. W zespole podoba mi się również ta ich atmosfera, kiedy oglądam z nimi wywiady zazwyczaj pękam ze śmiechu. Są przezabawni i widać, że pomimo tylu lat spędzonych w jednym zespole nadal są wspaniałymi przyjaciółmi. Oczywiście poznałam ich bliżej dzięki White i… Timowi [tak,tak Rozonowi] xDD. Przeprowadził kiedyś z nimi wywiad, a po pewnym wieczorze, kiedy spędziłyśmy z White kilkanaście minut na rozszyfrowaniu faflunienia Tima i zachwalaniu BJ przez White postanowiłam posłuchać ich piosenek. No i od tamtego czasu [maj 2008] słucham ich codziennie. Naturalnie znałam wcześniej „It’s my life”, „You give love a Bad name” i „Livin’ on a prayer”. Dzień bez ich piosenek jest dla mnie dniem straconym  Zakupiłam ich trzy albumy – Lost Highway, Keep The Faith i Crush, a od pewnego czasu poluję na Have A Nice Day.
O to kilka moich ulubionych piosenek:




I inne, śmieszne:

mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach