sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Eclipse

+5
Wondergirl
Rose
kToSiEk
Lockit
Laffy
9 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Eclipse Empty Eclipse

Pisanie by Laffy Czw Lip 30, 2009 9:16 pm

Już za niedługo ruszają zdjecia do trzeciej części, czas więc założyć nowy temat Wink

Zacznę od newsa o Rachelle Lefevre.
Wampirzyca Victoria, jedna z bohaterek "Sagi "Zmierzch", przeżyje metamorfozę wyglądu zewnętrznego. Grająca ją w "Księżycu w nowiu" Rachelle Lefevre nie powróci w "Zaćmieniu". Jako powód Summit podaje konflikt w harmonogramie aktorki.

Studio znalazło już jednak następczynię. Nową Victorią została Bryce Dallas Howard znana z "Osady" oraz "Terminatora: Ocalenie".

Eclipse 140321.1



Summit podało, że powodem ich decyzji były inne zobowiązania Lefevre. Zaskoczona aktorka twierdzi jednak, że to nie prawda.

Jestem wstrząśnięta decyzją Summit o zaangażowaniu innej aktorki do roli Victorii w "Zaćmieniu" – czytamy w liście opublikowanym przez Lefevre. – Całkowicie poświęciła się realizacji "Sagi" i ze względu na mój udział w produkcji odrzuciłam kilka propozycji aktorskich. Zgodnie z zapisami kontraktu zgodziłam się zagrać tylko w filmie, gdzie byłabym na planie przez bardzo krótki czas, co nie kolidowałoby z pracami nad "Zmierzchem".

Co o tym myślicie? jak podoba Wam sie nowa aktorka ?

C.D.

Tym filmem jest niezależny komediodramat "Barney's Version" i Lefevre ma tam pojawić się na 10 dni, które nakładają się rzeczywiście na czas zdjęciowy "Zaćmienia". Jednak, jak argumentuje aktorka, nie gra ona w każdej scenie i biorąc pod uwagę, że prace na planie adaptacji powieści Meyer potrwają trzy miesiące, z łatwością można było ustalić taki kalendarz, by obie strony były usatysfakcjonowane.

Summit natychmiast zareagował publikując własny komunikat. Zarzucają w nim aktorce ukrywanie swojego udziału w "Barney's Version" i nie konsultowanie z nimi udziału w projekcie, który będzie od niej wymagał wyjazdu do Europy. Studio uznało, że nie da się przejść obojętnie obok nieobecności Lefevre na próbach i skoro aktorka z dodatkowej roli nie zrezygnowała, to nie pozostawiła im żadnej możliwości wyboru – musieli zaangażować kogoś, kto będzie dostępny przez cały czas zdjęciowy.
Laffy
Laffy

Liczba postów : 1904
Join date : 31/03/2008
Age : 34
Skąd : P.Śl.

http://www.silentmon.fbl.pl

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Lockit Czw Lip 30, 2009 10:46 pm

Moim zdaniem Rachelle była o niebo lepsza.

A miałam nadzieję, że nie dojdzie do takiej sytuacji, że będą wymieniać obsadę ;|
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by kToSiEk Pią Lip 31, 2009 3:02 pm

Nie podoba mi się ta nowa aktorka. Nie to, że jest brzydka, ale nie pasuje mi do Victorii.
kToSiEk
kToSiEk

Liczba postów : 939
Join date : 30/03/2008
Age : 30

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Laffy Pią Lip 31, 2009 11:42 pm

WWW
katastrooooofa xD
Laffy
Laffy

Liczba postów : 1904
Join date : 31/03/2008
Age : 34
Skąd : P.Śl.

http://www.silentmon.fbl.pl

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Rose Sob Sie 01, 2009 12:47 am

Bryce Dallas Howard jest za łagodna ( z wyglądu ) do roli Victorii, nadal pamiętam ją z Osady i chyba ten obraz nie wyleci mi z głowy.

Rachelle Lefevre jest idealna, choć na początku miałam mieszane uczucia do do niej to jednak pasuje jak nikt do roli Victorii. Nadal mam nadzieje ze to tylko przejściowa decyzja, wiadomo, zmiana aktora to dla filmu samobójstwo.

No cóż... nic sie na to nie poradzi ;/
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Laffy Wto Sie 04, 2009 1:27 pm

Krąży plota, że BreakingDawn będzie trylogią: 'Twilight Saga: Breaking Dawn I' 'Twilight Saga: Breaking Dawn II' itd ;>
Ale jakoś trudno mi w to uwierzyć ^^'
Laffy
Laffy

Liczba postów : 1904
Join date : 31/03/2008
Age : 34
Skąd : P.Śl.

http://www.silentmon.fbl.pl

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Lockit Wto Sie 04, 2009 8:31 pm

O mój Boże. :lol2:
Nie no ja już po prostu nie mam siły do tego, co oni wyrabiają z tą sagą. No, ale z drugiej strony może tak byłoby im łatwiej, bo w jednym filmie trudno by było zmieścić trzy księgi- do tego jedną z punktu widzenia innej postaci.
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, trzymajmy kciuki, że to kolejna plotka tak jak wszystkie inne. ;d
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Rose Sro Sie 05, 2009 1:50 pm

Jodelle Ferland dołącza do wampirów z "Zaćmienia"

14-letnia Jodelle Ferland jest najnowszym nabytkiem obsadowym filmu "Zaćmienie" – trzeciej części Sagi "Zmierzch". Aktorka wcieli się w postać w świeżo powstałej wampirzycy.

"Zaćmienie" reżyseruje David Slade ("30 dni nocy"). Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu, a sam film trafi do kin w czerwcu przyszłego roku. Tymczasem jesienią zobaczymy część drugą – "Księżyc w nowiu".

W głównych rolach w trzecim filmie wystąpią: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Xavier Samuel i Bryce Dallas Howard.

credit: filmwe.pl
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Rose Czw Sie 13, 2009 3:13 pm

Maria łaski pełna wampirzycą w "Zaćmieniu"

Nominowana do Oscara za rolę w filmie "Maria łaski pełna" Catalina Sandino Moreno dołączyła do obsady kolejnej części "Sagi Zmierzch" - "Zaćmienia". Aktorka wcieli się w postać drobnej wampirzycy Marii.

Eclipse Catalina-sandino-moreno-2005-vanity-fair-oscar-party-SuZmCe

"Zaćmienie" to adaptacja trzeciej powieści Stephenie Meyer o trudnej miłości pomiędzy młodą Bellą i wiekowym, choć równie młodo wyglądającym Edwardem. Dziewczyna rozdarta jest między miłością do wampira i przyjaźnią z wilkołakiem – tradycyjnymi wrogami. Jakby mało było problemów, w okolicach pojawia się nowa, żądna zemsty wampirzyca.

Reżyserem obrazu jest David Slade. Premierę zaplanowano na przyszłoroczne wakacje.

credit: filmweb.pl
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Rose Czw Sie 20, 2009 1:52 am

W listopadzie zobaczymy Księżyc w nowiu, a chwilę później, w czerwcu 2010, Zaćmienie!

Praca nad kolejnymi częściami sagi Zmierzchu ciągle pędzi! Całkiem niedawno zakończyły się zdjęcia do "Księżyca w nowiu", a wczoraj rozpoczęły się prace na planie "Zaćmienia". Efekty zobaczymy już niedługo! Kotek jest pewien, że wkrótce nakręcą "Przed świtem" i pod koniec przyszłego roku obejrzymy już wszystkie części.

Co nas czeka w "Zaćmieniu"?


Bella Swan (Kristen Stewart) kończy szkołę. Jest rozdarta pomiędzy uczuciem do Edwarda Cullena (Robert Pattinson), a tym, co czuje do Jacoba Blacka (Taylor Lautner). Dziewczynę ciągle śledzi Victoria, która tworzy armię nowonarodzonych, aby zlikwidowali ją i klan Cullenów...



W filmie, oprócz znanych nam aktorów, pojawi się kilka nowych twarzy. Zobaczymy m.in Bryce Dallas Howard jako Victorię, Xaviera Samuela jako Riley'a, Catalinę Sandino Moreno jako Marię, Jacka Hustona w roli Royce'a Kinga, Julię Jones jako Leah, BooBoo Stewarta jako Setha i Jodelle Ferland, która wcieli się w Bree.

Seth
Eclipse Boo_Boo_Stewart_crop

Leah
Eclipse Julia-jones-20080807062811830-000

Bree
Eclipse Jj

credit: kotek.pl
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Rose Pią Wrz 18, 2009 9:47 pm

Trzecia część "Zmierzchu" będzie filmem dla chłopaków.

photo.title Poprzednie dzieła Davida Slade'a ("Pułapka", "30 dni mroku") nie należały do filmów, które można by pokazywać rozchwianym emocjonalnie trzynastolatkom. A jak będzie z "Zaćmieniem", czyli trzecią częścią wampirycznego romansu "Zmierzch"?

Grająca w filmie jedną z drugoplanowych ról Ashley Greene twierdzi, że nowy film będzie się bardziej podobał chłopakom niż dziewczynom. O ile dwa pierwsze odcinki serii były prostymi opowieściami miłosnymi, o tyle w 'trójce' znajdzie się sporo mocnych scen akcji. W finale na widzów czekać będzie bitwa między wampirami i wilkołakami.

"Zaćmienie" to adaptacja trzeciej powieści Stephenie Meyer o trudnej miłości pomiędzy młodą Bellą i wiekowym, choć równie młodo wyglądającym Edwardem. Dziewczyna rozdarta jest między miłością do wampira i przyjaźnią z wilkołakiem – tradycyjnymi wrogami. Jakby mało było problemów, w okolicach pojawia się nowa, żądna zemsty wampirzyca.

credit: filmweb.pl
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Laffy Sro Wrz 23, 2009 4:42 pm

Eclipse 200909221124
Eclipse 2009092211221
Eclipse 200909221122
Laffy
Laffy

Liczba postów : 1904
Join date : 31/03/2008
Age : 34
Skąd : P.Śl.

http://www.silentmon.fbl.pl

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Wondergirl Sro Wrz 23, 2009 6:19 pm

To jest akurat New Moon, złotko ;]

Wondergirl

Liczba postów : 2353
Join date : 27/03/2008
Age : 31
Skąd : Gdańsk

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Rose Pon Lut 15, 2010 12:22 am

pare fotek z filmu ;]

Eclipse Eclipse-eclipse-10417822-640-426
Eclipse Eclipse-Movie-Stills-eclipse-10419227-560-373
Eclipse Eclipse-Movie-Stills-eclipse-10423022-560-373
Eclipse Eclipse-Movie-Stills-eclipse-10423030-560-373
Eclipse Eclipse-Movie-Stills-eclipse-10423196-560-373
Eclipse Eclipse-Movie-Stills-eclipse-10419222-560-373

wiecej na http://www.fanpop.com/spots/eclipse/images
Smile
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by PatsyGirl Pon Lut 15, 2010 8:21 pm

Uh lala Jacob <3

Uwielbiam te nowe fotki Very Happy
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Lockit Wto Lut 16, 2010 4:40 pm

Ostatnie jest boskie!
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Sarah Sro Lut 17, 2010 10:24 pm

A ja nie jestem przekonana ;/
Sarah
Sarah

Liczba postów : 764
Join date : 28/03/2008
Age : 32
Skąd : From his heart :)

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Rose Sob Lut 20, 2010 4:01 am

Zwiastun Zaćmienia przed filmem Twój na zawsze!

Już niedługo zobaczymy, co czeka na nas w Eclipse!


Summit Entertainment ogłosiło, że pierwsze zapowiedzi "Zaćmienia" pojawią się przed filmem "Remember Me"! To znaczy, że będziemy mogli obejrzeć ulubionych bohaterów za niecały miesiąc.

Eclipse Z7580075X

credit:kotek.pl i newmoonmovie.com
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Rose Pią Mar 12, 2010 12:24 am

WIDEO: Już jest! Pierwszy zwiastun "Zaćmienia"


Wczoraj pokazaliśmy wam 10 sekund "Zaćmienia", dziś w sieci jest już dostępny pełen zwiastun. Klip promujący ukochaną przez nastolatki Sagę obejrzeć możecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=S2HIda5wSVU

"Zaćmienie" to adaptacja trzeciej powieści Stephenie Meyer o trudnej miłości pomiędzy młodą Bellą i wiekowym, choć równie młodo wyglądającym Edwardem. Dziewczyna rozdarta jest między miłością do wampira i przyjaźnią z wilkołakiem – tradycyjnymi wrogami. Jakby mało było problemów, w okolicach pojawia się nowa, żądna zemsty wampirzyca.

credit:filmweb.pl

Oglądajcie i cieszcie sie z tego wszyscy ;]
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Rose Pią Mar 12, 2010 12:28 am

Jeszcze pare foteczek ;]

Eclipse Bella-and-jake-560x237Eclipse Jacob-560x237
Eclipse Edward-560x237
Eclipse Gallery_enlarged-twilight-eclipse-screencaps-photos-03112010-10-560x237

;D
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by PatsyGirl Pią Mar 12, 2010 1:50 am

Jacob <3

Uwielbiam jego mięśnie Very Happy
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Rose Nie Mar 14, 2010 12:49 pm

EXCLUSIVE: Sneak Peak At Eclipse!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=YgdFubqaaTw

OMG!!! Here is exclusive footage on the making of Eclipse with some behind the scenes shots!!

Its is included on New Moon DVD and nearly all cast have a quick snippet on what they think of Eclipse so yes you get to see what they will all look like in the movie!!

I can hear the screams already….. Bean and LMC there is finally a shot of Jaspeeeeeeeeeeeeer!!!

credit:eclipsemovie.org


;D
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Rose Czw Mar 18, 2010 10:51 pm

"Saga "Zmierzch": Zaćmienie" w Polsce tego samego dnia co w USA

Jak poinformował dystrybutor, firma Monolith Films, "Saga "Zmierzch": Zaćmienie" wejdzie do polskich kin tego samego dnia co w Stanach Zjednoczonych, czyli 30 czerwca.


Nieziemsko przystojny wampir – Edward (Robert Pattinson) zgadza się zamienić swoją ukochaną Bellę (Kristen Stewart) w wampira – pod warunkiem jednak, że wezmą ślub. Ten pomysł nie podoba się zazdrosnemu o dziewczynę Jacobowi (Taylor Lautner). Zgodnie z zasadami swojego plemienia, młody wilkołak wraz ze swoimi towarzyszami ma za zadanie bronić okolic Forks przed wampirami. Jacob oferuje Belli coś, czego Edward nigdy nie będzie w stanie jej zapewnić – normalne życie bez konieczności picia krwi i ukrywania swojej tożsamości przed światem.

Tymczasem do mieszkańców miasteczka dochodzą niepokojące wieści o zniknięciach kolejnych osób. Rodzina Cullenów wkrótce odkrywa, że nie są jedynymi wampirami zamieszkującymi okolice stanu Waszyngton. Na domiar złego w lasach ukrywa się czyhająca na życie Belli Victoria, która chce pomścić śmierć swojego przyjaciela – Jamesa. Rodzina wampirów i plemię wilkołaków będzie musiało załagodzić spór i nauczyć się współpracować, aby oddalić zbliżające się niebezpieczeństwo.

Informacja nadesłana przez dystrybutora

credit:filmweb.p
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Rose Sob Mar 20, 2010 2:46 pm

Sneak Peek Scene From Eclipse!

https://www.youtube.com/watch?v=4BcIY9YMrbQ

Here’s a new sneak peek at a scene from Eclipse! Bedroom scene!!

I’m speechless…

credit: eclipsemovie.org


Wiem, wiem nie powinnam, ale co mam zrobić jak takie brylanciki same mi w ręce wpadają ;p
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Eclipse Empty Re: Eclipse

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach