sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

REAKTYWACJA!

+12
Mrs White
Wondergirl
Mia
Hex
Olusia:*
Sheemeka
Sarah
Rose
ultraviolet
Lockit
Joo
Firegirl
16 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Wondergirl Pią Lis 06, 2009 11:10 pm

No więc włączę się w końcu i ja.
Ogólnie to cały czas obserwuję forum, jestem tu praktycznie codziennie, no ale w końcu nie miałam nawet co pisać, bo wszystko zamarło.
Chciałabym żeby to wszytko wróciło, tylko że zabrakło osób, które zawsze trzymały to forum w kupie, dzięki którym wszystko się kręciło.
No i raczej jest mały problem, bo jednak 5 osób to za mało na forum..
Można spróbować pomówić z niektórymi osobami, ale ja w sumie trochę się już poddałam.
A powiem szczerze, brakuje mi tego, co działo się tu jakiś czas temu.

Wondergirl

Liczba postów : 2353
Join date : 27/03/2008
Age : 31
Skąd : Gdańsk

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Hex Nie Lis 08, 2009 9:27 pm

No ja w ogóle to chce wrócić do pełnego życia forum ST!
Hex
Hex

Liczba postów : 651
Join date : 28/03/2008
Skąd : ...

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Olusia:* Pon Lis 09, 2009 12:25 pm

Mi również brakuje, dlatego podejmuje się ostatniej reaktywacji forum. Jak widać pojawiło się już trochę pomysłów, ktoś ma jeszcze jakieś?
Olusia:*
Olusia:*
Admin
Admin

Liczba postów : 908
Join date : 26/03/2008
Age : 34
Skąd : Puławy

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Sarah Sro Lis 11, 2009 3:36 pm

Kochani! Nie poddawajcie się tak łatwo Smile Pamiętam jak na tym forum było jeszcze jak tu sie zaglądało regularnie, a teraz patrze co jakiś czas i drastycznych różnic nie widzę a zaglądam rzadko... Jesteście zgraną ekipą pełną pomysłów, na pewno dacie sobie świetnie radę, tylko odrobinę chęci i optymizmu :* Pozdrowionka dla wszystkich którzy mnie jeszcze pamiętają Smile) Trzymajcie się ciepło i walczcie, bo warto to ratować Wink
Sarah
Sarah

Liczba postów : 764
Join date : 28/03/2008
Age : 32
Skąd : From his heart :)

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Lockit Sro Lis 11, 2009 4:57 pm

Sarah, 'jesteśmy' i 'damy', przecież ty też należysz do naszej sweetthinkowej ekipy ;D
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Joo Czw Lis 12, 2009 12:26 pm

Właśnie!!! Razz To, że bywasz tu czasami, nie zwalnia Cię z pomocy, skarbie. Rozumiem, że masz inne rzeczy na głowie, ale nie Ty jedna (co mamy powiedzieć my - studentki?). Smile

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Olusia:* Czw Lis 12, 2009 5:24 pm

Ja jestem jeszcze w trakcie przeprowadzki takze nie wiem kiedy bee miala neta podlaczonego;/
Olusia:*
Olusia:*
Admin
Admin

Liczba postów : 908
Join date : 26/03/2008
Age : 34
Skąd : Puławy

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Sarah Pią Lis 13, 2009 4:48 pm

Znaczy wiecie, nie oszukujmy się - forum umiera bo tak naprawde nie ma tematu, na którym by sie skupiało. Jeżeli ludzie szukają for, to są to w 99% fora tematyczne, ponieważ są zainteresowani jakimś danym tematem. ST przeżywało czas swej świetności kiedy IS było na topie, i kiedy wiele osób było po prostu napalonych na nowinki o serialu. Kiedy IS się skończyło z forum odeszło wielu userów. Mądrym posunięciem byłoby znalezienie tematu na topie, który interesuje większośc obecnych uczestników i nadanie ST miana forum tematycznego - ludzie zainteresowani tym samym będą przyciagani, a ci starzy wyjadacze, będą mogli dalej kontynuowac tematy poboczne, poznając w ten sposób nowych ludzi i nie tracąc starych użytkowników Smile Według mnie jest to dobty pomysł, nic nie stracicie a zyskac mozecie bardzo wielu nowych, ciekawych ludzi, którzy będą aktywnie uczestniczyli w życiu forum Smile)
Sarah
Sarah

Liczba postów : 764
Join date : 28/03/2008
Age : 32
Skąd : From his heart :)

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Joo Pią Lis 13, 2009 6:23 pm

Sarah napisał:Mądrym posunięciem byłoby znalezienie tematu na topie, który interesuje większośc obecnych uczestników i nadanie ST miana forum tematycznego
Bardzo dobry pomysł. Smile Byle nie Twilight. Razz Ja tam proponuję zrobić z tego babskie forum o muzyce, ciuchach, kosmetykach i facetach. Wink

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Mia Nie Lis 15, 2009 6:59 pm

^ ^
fajniee ^ ^
Mia
Mia

Liczba postów : 2129
Join date : 08/08/2008
Age : 27
Skąd : Toruń

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Sarah Nie Lis 15, 2009 11:19 pm

a ja mysle ze nie fajnie ;P szukacie tematow, ktore sa w stanie przyciagnac jak najwieksza liczbe osob - babskich for o ciuchach i facetach raczej malo kto szuka Smile) nie mowie ze Zmierzch, ale pomyslcie, poszukajcie a na pewno cos znajdziecie Smile
Sarah
Sarah

Liczba postów : 764
Join date : 28/03/2008
Age : 32
Skąd : From his heart :)

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Joo Pon Lis 16, 2009 12:23 pm

A ja myślę, że nie jesteśmy tu dla jak największej popularności w Internecie, tylko dla siebie i wystarczy, że wrócą starzy znajomi - osoby, dzięki którym to forum istniało, ot co. Jesteśmy w nieomalże całkowicie babskim gronie, więc czemu nie mogłybyśmy pogadać np. o tym, jak fajnie wyglądać, jakie style nam się podobają, jacy faceci nas kręcą...? No i zaproponowany przeze mnie dział o podróżach... Tylko trzeba pousuwać parę tematów, które w ogóle już zamarły i dać nowe, a przede wszystkim zmienić nagłówek, bo już się trochę (mocno?) opatrzył...

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Mrs White Pon Lis 16, 2009 7:44 pm

Po części każdy ma tu racje. Forum umiera bo większość tych czołowych osób które pisały na tym forum nie ma zbytnio czasu na siedzenie tutaj. Inna część nie widzi już tematów jakie mogłyby być poruszone, znamy się już trochę i mam wrażenie, że większość może się domyśleć co dana osoba może powiedzieć na dany temat przez co nie czuje się już tej potrzeby zakładania jakiegoś tematu.

Forum tematyczne - jak powiedziała Sarah babskich for się nie szuka. (ja sama w życiu na babskie forum bym się nie zalogowała Wink) Tematy jak dobrze wyglądać jak się malować jakich kosmetyków używać są zaraz ich nie ma. Ktoś zrobi temat ktoś inny odpisze nowa osobą przyjdzie przeczyta wszystkie wie wiec już nic nie napisze i znowu będzie cisza. Te tematy są ok ogólnie ale nie myśląc o całym forum pod tym kątem.

Już tyle razy "ratowaliśmy to forum"... nie oszukujmy się. Każdy dorasta, zaczyna mieć więcej obowiązków, rzeczy które zajmują naszą uwagę... Przepraszam, ale nie wierzę, że jesteśmy wstanie wymyśleć coś na tyle oryginalnego, zareklamować to w internecie i sprowadzić nowych ludzi. Prawda jest taka że do tego trzeba przede wszystkim czasu. A z doświadczenia wiem, że zarówno mnie jak i Oli zawsze w końcu coś wypadało i nie raz prosiłyśmy o pomoc na co odpowiadało nam echo.

Jak dla mnie to forum powinno zostać tym czym jest. Nie możemy na siłę wrócić do jakiegoś okresu gdzie ST było rozrywane, że aż padały serwery Razz Z pewnością jednak można spróbować sprowadzić tu starych wyjadaczy. Nie pisaliśmy z większością sporą ilość czasu więc mamy tematy do obgadania. Może banalne jak "co u nas słychać" ale to jakiś start z którego może sam z siebie wyjdzie pomysł co zrobić dalej.

Pozdrawiam :*
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Wondergirl Pon Lis 16, 2009 7:51 pm

White! Jak dobrze cie widzieć gdziekolwiek, jeny, stęskniłam się wręcz ;]
Mam nadzieję, że jakoś się jeszcze odezwiesz.

Wondergirl

Liczba postów : 2353
Join date : 27/03/2008
Age : 31
Skąd : Gdańsk

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by naciak Pon Lis 16, 2009 9:25 pm

nie było mnie miesiąc, przyznaję się bez bicia, ale to też nie z mojej winy, ponieważ miałam komputer w naprawie, wiem niby kafejki itp, ale ja po prostu tego nie lubię.
co do starych wyjadaczy (nie wiem czy ja się kwalifikuję) to nie ma z większością kontaktu, albo mówią taktak wpadnę, piszę dwa posty i już ich nie ma.
jak dla mnie forum nie odzyska swoich 'lat świetlności', ale możemy próbować, teraz kiedy mam komputer w domu będę częściej zaglądać : )
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Mrs White Pon Lis 16, 2009 10:14 pm

No raczej nie odzyska... Z resztą może ja jestem jakaś psychiczna, ale wolę żeby tu było kilka osób i posty co jakiś czas, żeby to było miejsce gdzie zawsze będziemy mogli jakiś kontakt ze sobą odnaleźć, niż żeby to forum zapełniło się nie wiadomo kim i zgubiło to co sprawia, że jest dla mnie szczególne.

Nie wiem czy cokolwiek zrozumieliście ale ok.

Ja też mam powoli spokojniejszy okres więc postaram się tu znowu zaglądać, ale za niedługo zacznie mi się znowu gonitwa więc mogę znowu zniknąć za co przepraszam. Ale jakby nie było ja cały czas o was pamiętam :*:

EDIT:

"znowu", "znowu", "znowu" lol! Rolling Eyes
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Sarah Wto Lis 17, 2009 12:53 am

hmm naciak powiem tak- pogadamy na gg zrozumiesz czemu mnie tu nie ma Smile) zasadniczo cudem jest że mam 10 minut żeby cokolwiek zrobic Smile nie widzialam was wieki, nie ukrywam ze ST nie jest juz dla mnie tym czym kiedys - wpadam bo klikam w wolnym czasie, zreszta - kto ma moje gg wie ile ja tam jestem... W kazdym razie zycze powodzonka i mam nadzieje ze jeszcze pare razy wpadne sie przywitac Wink
Sarah
Sarah

Liczba postów : 764
Join date : 28/03/2008
Age : 32
Skąd : From his heart :)

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Joo Wto Lis 17, 2009 1:53 pm

Mrs White napisał:Z resztą może ja jestem jakaś psychiczna, ale wolę żeby tu było kilka osób i posty co jakiś czas, żeby to było miejsce gdzie zawsze będziemy mogli jakiś kontakt ze sobą odnaleźć, niż żeby to forum zapełniło się nie wiadomo kim i zgubiło to co sprawia, że jest dla mnie szczególne.
Nie jesteś psychiczna, zgadzam się z Tobą w 100% - wolę parę osób ze starej ekipy, bo to zawsze swoi, a nie obcy.

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by tina Nie Gru 06, 2009 3:30 pm

dawno tu nie byłam i chyba wiele się nie zmieniło
oby się polepszyło Wink
tina
tina

Liczba postów : 304
Join date : 07/09/2008
Age : 28
Skąd : Toruń

http://www.aurifemina.fbl.pl

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by PatsyGirl Pon Sty 18, 2010 1:44 am

Tyle razy przywracaliśmy to forum do życia, że aż głupio patrzeć, gdy umiera. Tym razem jednak nie widzę sposobu, jak je odratować. Brakuje nam wspólnego mianownika i CZASU.

Pozdrawiam Wink

EDIT:

- Pats nie ma, bo jest na wymianie w USA

Cóż. Pats mimo wszystko jest.
Miałam dużo na głowie, nadal mam dużo na głowie.
Ale nie pozwolę temu forum ot tak sobie umrzeć. Wink
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Lockit Sro Sty 20, 2010 12:55 am

PatsyGirl napisał:Brakuje nam wspólnego mianownika

Właśnie, wydaje mi się, że o to chodzi. Trochę brakuje nam tematów, a trudno jest znaleźć jakiś, który spodobałby się wszystkim i skłonił do wypowiedzi.
W każdym razie ja bardzo się do was przywiązałam i jestem bardzo ciekawa, co u was wszystkich słychać, więc jeżeli nie możemy znaleźć tematu, to piszmy chociaż, co ostatnio się u nas wydarzyło. Very Happy

O, i jeszcze, coraz mniej twórczości się u nas pojawia, nie wierzę, że nagle wszyscy przestali pisać i śpiewać. Zamieszczajcie wasze dzieła, ja z pewnością chętnie przeczytam, posłucham albo obejrzę. ;D
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by PatsyGirl Sro Sty 20, 2010 8:29 am

Jestem za tym, żeby sprowadzić kilka "starych" osób i odświeżyć trochę nasze znajomości.
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Sarah Sro Sty 20, 2010 10:33 pm

No ja jestem dzięki naciaczce Smile
więc na razie mam chęć i ochotę, więc dajemy moi drodzy i szukamy czegoś o czym wszyscy możemy porozmawiać bo długo tak nie pociągniemy Smile


W sumie z ST można by zrobić forum dla młodych nietypowych artystów, którzy maja cos do przekazania, pokazania. W końcu undergroundowa muzyka, teksty, opowiadania zawsze nam towarzyszyły.
Sarah
Sarah

Liczba postów : 764
Join date : 28/03/2008
Age : 32
Skąd : From his heart :)

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by naciak Sro Sty 20, 2010 10:44 pm

NACIACZCE?!?!?!?!?!!?!? dżizaaaas.

ooo, no w sumie pomysł Sarah bardzo mi się podoba : d tyle, że ja od dłuższego czasu nic nie piszę xd
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Lockit Sro Sty 20, 2010 10:52 pm

Dobry pomysł! Tyle, że ja sama nie miałabym wam wiele do przekazania, gdyż najwyraźniej jestem beztalenciem Very Happy

Ale chętnie posłuchała, przeczytała i obejrzałabym wasze dzieła xd
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

REAKTYWACJA! - Page 2 Empty Re: REAKTYWACJA!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach