sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Thriving Ivory <3

2 posters

Go down

Thriving Ivory <3 Empty Thriving Ivory <3

Pisanie by PatsyGirl Sro Lut 03, 2010 2:27 am

Zakochałam się w tym zespole i od czerwca 2009 słucham ich z niezmienną pasją.

Thriving Ivory to amerykański zespół grający rock-pop. W Stanach zasłynęli piosenką "Angels on the Moon". Zespół wydał album "Thriving Ivory" w 2008. Obecnie pracują w studiu nad ich najnowszą płytą "Tell Me Your Name".

Członkowie zespołu:
* Clayton Stroope - wokal
* Scott Jason - klawisze, teksty
* Drew Cribley - gitara, wokal
* Bret Cohune - bas
* Paul Niedermier - perkusja

Co mnie urzekło w ich muzyce, to teksty. Potrafię się w nich odnaleźć. Niektóre fragmenty dosłownie ściskają moje serducho. Do tego pianino w większości utworów <3

Głos Claytona nie należy do takich, które zaskarbiają sobie sympatię za pierwszym razem. Wiem to z doświadczenia xD

Jak ich poznałam? Na YouTube szukałam czegoś o "Twilight". Tak się składa, że jedna ich piosenka nosi tytuł "Twilight". Nie byłam zachwycona, ale potem wpadłam na piosenkę "Angels on the Moon" ze zdjęciami J. Lautnera xD No i to by było na tyle.



Do moich ukochany piosenek należą: "Angels on the moon", "Flowers for the Ghost", "Overrated", "Kiss the Rain", "Hey Lady" i "For Haven's Sake". Very Happy
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Thriving Ivory <3 Empty Re: Thriving Ivory <3

Pisanie by naciak Sro Lut 03, 2010 8:00 pm

no właśnie próbowałam ich słuchać, ale głos tego typa mnie tak jakby eeee, odstrasza? xd
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach