sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sugababes

5 posters

Go down

Sugababes Empty Sugababes

Pisanie by Olusia:* Czw Lut 11, 2010 2:54 pm

Sugababes to żeńskie trio grające muzykę pop, pochodzące z Londynu w Wielkiej Brytanii. Grupa została utworzona w 1998. Od tego czasu wydała na rynek dwadzieścia jeden singli oraz sześć albumów, które znalazły się w TOP 40 światowej listy przebojów, włączając w to sześć piosenek i dwie płyty na pierwszym miejscu brytyjskiego odpowiednika zestawienia. Od powstania, trio wkroczyło ze swymi singlami do tamtejszego TOP 10 z największą ilością oryginalnie nagranych kompozycji od czasów The Supremes i Bananarama[2]. W 2003 roku wygrało ono nagrodę Brit Award zatytułowaną "Best Dance Act", a w 2006 ogłoszono je najlepszą żeńską formacją XXI wieku za Brytyjskie Single-Hity i Albumy. Grupa osiągnęła trzy potrójne platynowe płyty ze sprzedaży w sumie z sześciu albumów w Wielkiej Brytanii. Ich sprzedaż na całym świecie przekroczyła 40 milionów.


Uwielbiam je, przede wszystkim za świetne występy na żywo:) Co prawda z oryginalnego składu nie ma juz zadnej z nich nadal radzą sobie świetnie. A co Wy sądzicie na temat tego zespołu?





Olusia:*
Olusia:*
Admin
Admin

Liczba postów : 908
Join date : 26/03/2008
Age : 34
Skąd : Puławy

Powrót do góry Go down

Sugababes Empty Re: Sugababes

Pisanie by Sarah Czw Lut 11, 2010 6:06 pm

strasznie mi się podoba ich nowy singiel - All about the girls czy coś takiego. Nie wiem dlaczego, ale ma w sobie coś co mi się tam podoba.
Sarah
Sarah

Liczba postów : 764
Join date : 28/03/2008
Age : 32
Skąd : From his heart :)

Powrót do góry Go down

Sugababes Empty Re: Sugababes

Pisanie by Joo Czw Lut 11, 2010 7:53 pm

Co by nie mówić, każda ich piosenka jest przebojem, który na długo zapada w pamięć. Smile Jeśli chodzi o nowości ze szczytów list przebojów, to jestem jak zwykle trochę "out", bo żyję muzyką własnego upodobania, więc jestem trochę nie na czasie, a z Sugababes lubię "Ugly", bo ma głębokie przesłanie. Smile

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Sugababes Empty Re: Sugababes

Pisanie by Olusia:* Pią Lut 12, 2010 12:46 am

Dla mnie ten zespół ma coś co przyciąga:)
Olusia:*
Olusia:*
Admin
Admin

Liczba postów : 908
Join date : 26/03/2008
Age : 34
Skąd : Puławy

Powrót do góry Go down

Sugababes Empty Re: Sugababes

Pisanie by PatsyGirl Pią Lut 12, 2010 1:59 am

Mam do nich szacunek, bo mimo tylu zmian w składzie, one nadal są na topie i ich muzyka wcale nie staje się gorsza.
W sumie to zawsze je lubiłam. Uwielbiam "Too Lost In You, "Push the Button", cover "Shape of My Heart", "Stronger" i "Angels with Dirty Faces".
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Sugababes Empty Re: Sugababes

Pisanie by Olusia:* Pią Lut 12, 2010 2:16 pm

ja uwielbiam "Easy" albo "Girls"
Olusia:*
Olusia:*
Admin
Admin

Liczba postów : 908
Join date : 26/03/2008
Age : 34
Skąd : Puławy

Powrót do góry Go down

Sugababes Empty Re: Sugababes

Pisanie by Lockit Pią Lut 12, 2010 6:42 pm

No nie wiem Wink
Kiedyś, gdy słuchałam trochę innej muzyki, to w zasadzie dosyć je lubiłam.
Jednak nie to, żebym za nimi kiedykolwiek szalała.
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Sugababes Empty Re: Sugababes

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach