sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jammy... :D

+8
Nikki
PatsyGirl
Innocent_Girl
priceless
kToSiEk
mysweettime
naciak
Peth
12 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Jammy... :D Empty Jammy... :D

Pisanie by Peth Pią Kwi 04, 2008 6:04 pm

Odcinek 1:
Praca w wakacje jest wymęczająca. Na szczęście moja opierała się tylko na śpiewaniu i wyglądaniu dobrze.
Nie powiem że cierpiałam z nudów, bo bycie z 3 chłopakami w jednym busie przez 6 tygodni jest bardzo emocjonujące, ale tęskniłam już za znajomymi. Szczególnie za Jammiem, choć wydaje mi się że jednak lubie Tommego i umiem mu wybaczyć to że chodzi z moją siostrą... ahh zresztą nie ważne ... nie mogłam się doczekać przyjazdu, żeby zjeść naleśniki mamy w kszatłcie litery "q" ... raczej "j"! Autobuis już podjeżdżał na miejsce i widziałam już przez okno Tommego i Jammiego, przez chwile wydawało mi się że trzymiają się nawet za ręce, dziwne. Szybko powiedziałam chłopakom że juz jesteśmy i wyszłam z autobusu żeby zobaczyć coś okropnego!
Jammie i Tommy się całowali!!!
-Co do ****-powiedziałam na głos...

Instant Star:
No sleep till Brooklyn part 1

-Jude! Miło cie widzieć-powiedział Jammie kiedy mnie zauważył.
-Miło cie widzieć?! Miło cie widzieć?!.. To wszystko co masz do powiedzenia?!...Mam nadzieje że to jakiś żart!-Krzyknełam
-Ale o co ci chodzi Jude?
-O co mi chodzi?! O to że mizdrzysz sie z tym pedofilem!
-Przecież napisałem ci sms'a że ja z Tommym...No wiesz-mówił łagodnym tonem
-Co? Sms'a? Chwile...
Wyciągnęłam komórke i zobaczyłam, że jest wyłączona. Włączyłam ją i dostałam 20 wiadomości z ostanich 3 tygodni.
-Jeszcze sekundke...
Zaczęłam szukać wiadomości od Jammiego. Znalazłam!
"Kochanie poprzednia noc była.."-o mój boże to nie to!..o następny:
"Sorry Jude to nie do ciebie, a przy okazji musze ci coś powiedzieć: chodze z tommym i bardzo mi przykro że muszę z tobą zerwać za pomocą sms'a Wink"
Nie moge uwierzyć.. Jammie ze mna zerwał! Ten laluś z soczewkami zeerwał ze mna?! I do tego zdradził mnie,z tym Buszmen'em, z gościem dla którego tragedią jest złe ułożenie się fryzury?!.. O mój boże! TO gorsze niż wiadomość o tym że sadie bedzie miała kolejną operacje powikeszenia swoich cycków!
-Jude?-wyrwał mnie z zamyślenia Tommy
-Tak buszme...raczej Tommy?
-Mam dla ciebie przykrą wiadomość: Twój album jest totalną klapą!
-Jak to myślałam że płyty robi się z czegoś innego.
-Jude wiem że ciężko jest ci to pojąć, ale... twój album to nie wypał.
-Czyli wybuchnie?!
-Nie ty idiotko! Czyli że nic na nim nie zarobisz! Pewnie przez twoje fałszowanie na żywo na tej swojej trasie!
-Wiesz nie musiałeś mnie od razu wyzywać od idiotki! Ty..ty Pedofilu!-powiedziałam i odeszłam w strone mojego domu.
*
Po 2 godzinach byłam już w domu, tyle mi to zajęło ponieważ zapomniałam wziaść waizki którą poźniej zgubiono i tak dalej..Ważne jednak, że byłam już w domu!
-Jude musze ci coś powiedzieć-podeszła do mnie Saide jak tylko weszłąm do chaty.
-Co powiekszasz se cycki czy co?!
-Skąd wiedziałaś?
-Powiedzmy, że to przewidziałam- powiedziałam i poszłam do kuchni.
W kuchni była mama i już piekła naleśniki w kształcie litery "Q".. to znaczy "J"!
-Cześć mamo, ratujesz mi życie tymi naleśnikami!
-To super kochanie! A jak tam trasa opowiadaj!
...
W tym czasie Tommy odwoził Jammiego do domu:
-Jammie? Na pewno powiedziałeś Jude o nas?
-Tak na pewno, pewnie miała wyłączoną komórke. Nie wspomniałem jej nic za to o Saide, nie musi znać całej histori.
-Jesteś pewnien? Mam nadzieje, że nigdy nie dowie się tej całej histori.
-Widzisz rozumiemy się bez słów, dlatego cie właśnie kocham.-powiedział Jammie i pocałował Tommego.
W tym momencie zajechali już na miejsce. Wyszli z samochodu. Staneli przed drzwiami domu babci Jammiego i pocałowlai się w tym momencie drzwi sie otworzyły i wyszła babcia Jammiego.
-Jammie?!
-Babciu zaraz ci wsyztsko wytlumacze!
-Ty mi sie nie będziesz tu tlumaczył. Ty geju! Ty zakało rodzinny! Czarna owco! Jak możesz nam to robić miałeś się ożenić z tą rudą idiotką i mieć z nią małych Andrewsów! Mój boże drogi co ja takiego zrobiłam żebny zasłużyć na takiego... To gorsze niż mycie pleców twojemu świętej pamięci dziadkowi!
-Ale babciu!
-Nie babciuj mi tu! Do środka! A ty -tu zwróciła się do Tommego- Odpier*** sie od mojego synka bo ci z zgromadzeniem matek różańcowych łapy powyrywam!
...
Następnego dnia obudziłam się z świadomością, że musze iść do sutdia i nagrać singla z tym cholernym porywaczem chłopaków!
Kiedy doszłam już do studia mało co potrącona, zapukałam do drzwi Georgi:
-Georgia! Jestem w złym humorze więc..-weszłam i zobaczyłam wogóle inny wygląd jej gabinetu i pierwsze co pomyślałam to: "I co, ona też teraz jest homo?", lecz przy biurku siedział-Darius?
-Tak to ja! JAk widać laleczko przejąłem ten biznes.
-Jak to?
-Odkupiłem go od Georgi, nie martw się dla nas ciągle jesteś gwiazdą od zaraz, o- drzwi się otworzyły i wszedł jakiś brunet- poznaj Liama, to mój doradca.
Liam usiadł koło mnie i powiedział.
-Głupia dziewczyna.
-Że co?!-powiedziałam
-Ale nie martw się sprawimy żebyś była troche mniej głupia, a teraz posłuchaj, jutro jest "pomarańczowa impreza" i zaśpiewasz tam piosenke pod tytułem "mydełko fa" rozumiesz?
-CO?!
-Pytałem się czy rozumiesz.
-Tak, ale..
-To super- przerwał mi i podał kartke- tu masz tekst naucz się go i nie przegrzej za bardzo swojego małego mózgu.
-No idź do studia, na co czekasz, stuido numer 4- poweidział Darius i wyszłam.
Po zmarnowaniu 4 godzin na śpiewanie w studiu "Mydełko Fa" wróciłam do chaty zjadłam obiad i poszłam spać.
Kiedy już rano się ubrałam na pomrańczowo i zeszłam na dół zobaczyłam Saide, była również ubrana na pomarańczowo.
-Saide? Czemu ubrałaś się w ten sam kolor co ja?
-Mówisz o tym pomarańczu? Ide dziś na impreze G-major, mój chłopak Kwest też tam będzie.
-Kwest to twój chłopak?
-Tak od 3 tygodni. A ty co nie dostałaś zaproszenia? Najwidoczniej zapraszają tylko te mądre dziewczyny.
-Dostałam zaproszenie i będe tam śpiewała "Mydełko Fa"
-Super, a wiesz że jutro wybierają nową gwiazde od zaraz?
-Co?! Nie możliwe!
-Tak właśnie jest no cóż zapytaj się Dariusa o co biega bo ja tego za bardzo nie rozumiem, no tak czy siak idziesz ze mną?
-No dobra, chodźmy.
Jak już zaszłyśmy spotkałam moich znajomych i jammiego i tommiego razem ahhh ... To było okropne! Po 15minutach ktoś zaprowadził mnie na scene i zaczełam śpiewać:
"aaa mydełko faa.."
-Stop!- KRzyknęłam.-To głupia piosenka już lepiej zaśpiewajmy Stupid Girl!
Niestety nie zauważyłam, że Darius wchodzi na scene, kiedy to wszystko usłyszał kazał mi się wynośić ,a ja bojąc się jego gniewu uciekłam tak syzbko że po drodze przewaliłam się 3 razy, zniszczyłam fryzure i zrobiłam sobie dziure na tyłku!

Sneak Peak i Promo odcinka 2 Razz

Obudziłam się z nie najlepszą świadomością o tym że dziś nie będe spała przez najbliższe 48 godz. wsyzstko przez to że nie lubie piosenki "mydełko Fa", Darius zadzwonił wieczorem i powiedział, że jutro jest dwu dniowa impreza z okazji wybierani nowej gwiazdy od zaraz. Nawet poznałam kandydatów, nie są tacy źli. Wstałam z łóżka, drzwi się otworzyły i do pokoju wskoczyła Saide.
-Jude twój tyłek jest w gazecie!-krzyknęła, a ja zrozumiałam że to będą najgorsze 48 godzin mojego życia.

Promo:
Jude walczy z gazeta, Tommy z rodziną i samym sobą, a Jammie z jego babcią lol! :albino:
Peth
Peth

Liczba postów : 646
Join date : 27/03/2008
Age : 29
Skąd : Koło Poznania

http://www.peth94.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by naciak Pią Kwi 04, 2008 7:02 pm

hah. świetne. o czym już wiesz.
dawaj drugi odcinek. ; ]
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by Peth Pią Kwi 04, 2008 7:45 pm

Właściwie drugi odcinek napisany jest tylko do 2 linjek po sneak peak'u więc musze go jeszcze napisać Wink premiera z atydz. w piątek Razz
Peth
Peth

Liczba postów : 646
Join date : 27/03/2008
Age : 29
Skąd : Koło Poznania

http://www.peth94.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by mysweettime Wto Kwi 08, 2008 1:38 pm

taa no to czekamy :twisted:
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by kToSiEk Sro Kwi 09, 2008 10:13 pm

Hahaha:D Dobre:)
kToSiEk
kToSiEk

Liczba postów : 939
Join date : 30/03/2008
Age : 30

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by priceless Sro Kwi 09, 2008 11:12 pm

Rewelacyjne, czekam na ciąg dalszy ^^
priceless
priceless

Liczba postów : 306
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Kraków

http://www.priceless-girl.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by Peth Pią Kwi 11, 2008 6:37 pm

Odcinek 2:
Obudziłam się z nie najlepszą świadomością o tym że dziś nie będe spała przez najbliższe 48 godz. wsyzstko przez to że nie lubie piosenki "mydełko Fa", Darius zadzwonił wieczorem i powiedział, że jutro jest dwu dniowa impreza z okazji wybierani nowej gwiazdy od zaraz. Nawet poznałam kandydatów, nie są tacy źli. Wstałam z łóżka, drzwi się otworzyły i do pokoju wskoczyła Saide.
-Jude twój tyłek jest w gazecie!-krzyknęła, a ja zrozumiałam że to będą najgorsze 48 godzin mojego życia.

No sleep till brooklyn part 2

-Jammie musze powiedzieć ci coś ważnego- Tom był poważniejszy niż zwykle więc Jammie lekko się przestraszył
-Co się stało?
-Moja rodzina niedługo przyjeżdża. Więc nie będziemy mogli się przez jakiś czas widywać.
-Dlaczego?
-Oni nie wiedzą, że jestem gejem!
-To się dowiedzą, a przy okazji mnie poznają, a teraz wybacz musze wracać do domu i wytłumaczyć wszystko babci jeszcze raz.
-Okej, ale nie zdziw się jak się nie ucieszą...A tak by the way Liam chce cię wygryźć..
-ŻE CO?!- powiedział Jammie po czym wyszedł wściekły ze studia.

..

Po drodze do studia widziałam swój tyłek w conajmniej 13 gazetach! Co za chamówa! Czy nikt nie może się zająć cycami mojej siostry!? Nagle zauważyłam coś co mnie zaskoczyło i wyrwało z zamyślenia nagłówek gazety:
"Jude Harison i jej załamujące życie.. nieudana płyta, operacja siostry, jej goły tyłeki były chłopak gej! Retrospekcja przez życie Jude."
-CO DO H**! -krzyknęłam na cały głos i ktoś nagle zrobił mi zdjęcie.. szybko pobiegłam więc do studia.
W studiu przywitał mnie Liam:
-Ty kretynko! COś ty kur** zrobiła!? Teraz splajtujemy! Masz coś na swoje wytłumaczenie?!-powiedział
-Gdzie jest Di?- udałam że go nie słysze i poszłam do biura Di.
Darius rozmawiał z kimś przez telefon
-Tak mój kociaku..ale czy twój chłopak nie będzie zazdrosny? .. Ooo czyli on nic nie wie.. nieładnie mały tomm.. Jude! Co ty tu robisz- powiedział i rozłączył się. Spojrzał na mnie srogo i rzekł- I jak się wytłumaczysz?
-Zrobie wszystko co zechcesz..tylko zostaw mi ten kontrakt
-Po pierwsze masz zapomnieć o wszystkim co tu słyszałaś..po drugie wystąpisz jutro na tym cholernym koncercie i zaśpiewasz "Mydełko Fa"! Zrozumiano?
-Tak jest..
...
-Babciu ale..to nie moja wina sam tego nie wybierałem-tłumaczył się Jammie
-Myślisz tłoku że jestem tak stara że cie nie przekabace na strone hetero?
-Bab..
-Stul pysk kiedy do ciebie mówie .. siadaj na karnego jeżyka, a ja zadzwonie do moich znajomych..-powiedziała i odeszła do salonu.
Jammie został sam na karnym jeżyku.. w pewnym momencie usłyszał jak babcia mówi:
-Halo? ZGromadzenie matek różańcowych? .. Mamy kryzys syn mojej córki.. mój wnuk idiotko! .. TO to to GEJ! ..Wiem wiem to straszne..czy możecie?..TO dobrze.. ale on ma chłopaka.. Tommy Quincy.. wiem że jest seksowny ale musismy to zrobić..Dobrze.. kiedy? ..Jutro? Dobrze.. Dozobaczenia..Szczęśc boże..
Rozmowa się urwała a babcia wróciła na korytarz..
-A teraz idź spać bez kolacji!-powiedziała.
...
Tommy stanął przed Caffe Venezia..Zauważył że rodzina już tam czeka.."gdzie ten Jammie..trudno wchodze sam"..W środku czekała matka i ojciec..oraz ułomny syn Pedro..
-Dzień dobry matko, ojcze i ułomny bracie Pedro.-powiedział tommy.. odpowiedzieli mu "dziń dobry" i wszyscy usiedli..oprócz Pedra, który położył się na podłoce i zaczął rozmawiać z widelcem.
-Synu musimy o czyms porozmawiać-powiedziała matka udając że nie widzi Pedra
-O czym?
-Czemu się jeszcze nie ożeniłeś?
-Bo nie moge znaleźć tej jedynej..
-A może jedynego..czuć że to gej-powiedział Pedro do widelca.
-Pedro cicho bądź! -powiedział ojciec.- Synu czy to prawda?-zwrócił się do Toma.
-Więc..Nie
-Uff- powiedziała matka
-Jestem bi
-Że co?!-krzyknęła matka po czym zemdlała.
-Jak to?!-wrzasnął ojciec.
-Pedro popuścił-powiedział Pedro i zaczął się śmiać do widelca.
Tom szybko wyszedł i uciekł do domu Jammiego. Zaczął zbliżać się do drzwi gdy te nagle się otworzyły i wyskoczyła z nich Babcia z różańcem.
-Mówiłam ci żebyś się od nego odczepił! Teraz za to zapłacisz! Masz ostatnią szanse lepiej uciekaj z miasta!
Akurat wracałam z pracy i zauważyłam tą całą sytuacje. Tom mnie zauważył, ale nie mógł odwrócić zwroku gdyż babcia trzymała jego seksowną..raczej obleśną twarz. Chciałam tam pobiec ale przypomniałam sobei że nie śpie od 16 gdoz. jak w tytule piosenki "No sleep till brooklyn" więc poszłam spać..
..
Cdn
Peth
Peth

Liczba postów : 646
Join date : 27/03/2008
Age : 29
Skąd : Koło Poznania

http://www.peth94.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by Innocent_Girl Pią Kwi 11, 2008 8:26 pm

Peth napisał:-Stul pysk kiedy do ciebie mówie .. siadaj na karnego jeżyka, a ja zadzwonie do moich znajomych..-powiedziała i odeszła do salonu.
Jammie został sam na karnym jeżyku.. w pewnym momencie usłyszał jak babcia mówi:
-Halo? ZGromadzenie matek różańcowych? .. Mamy kryzys syn mojej córki.. mój wnuk idiotko! .. TO to to GEJ! ..Wiem wiem to straszne..czy możecie?..TO dobrze.. ale on ma chłopaka.. Tommy Quincy.. wiem że jest seksowny ale musismy to zrobić..Dobrze.. kiedy? ..Jutro? Dobrze.. Dozobaczenia..Szczęśc boże..
Rozmowa się urwała a babcia wróciła na korytarz..
-A teraz idź spać bez kolacji!-powiedziała.
Ten fragment mnie rozwalił. :lol:
Innocent_Girl
Innocent_Girl

Liczba postów : 85
Join date : 01/04/2008
Age : 29
Skąd : Malbork

http://www.life-of-the-innocent-girl.mylog.pl/

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by Peth Sob Kwi 12, 2008 6:26 pm

Ja wole Pedro i jego widelec...chyba wsadze Pedra jeszcze raz.. bo jakas mala role mial xD
Peth
Peth

Liczba postów : 646
Join date : 27/03/2008
Age : 29
Skąd : Koło Poznania

http://www.peth94.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by PatsyGirl Sob Kwi 12, 2008 6:29 pm

Tak , mnie też Pedro się najbardziej podobał xD
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by Peth Nie Kwi 13, 2008 4:44 pm

Ej normalnie mam pomysł co babcia zrobi Tomowi Smile ..To co dla niego najgorsze... :twisted:
Peth
Peth

Liczba postów : 646
Join date : 27/03/2008
Age : 29
Skąd : Koło Poznania

http://www.peth94.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by PatsyGirl Nie Kwi 13, 2008 4:47 pm

Wykastruje go? Shocked
Czy zabierze żel do włosów?
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by priceless Nie Kwi 13, 2008 5:14 pm

Stłucze mu lusterko i nie będzie mógł co chwila się w nim przeglądać i sprawdzać czy włosy mu sie dobrze układają...
priceless
priceless

Liczba postów : 306
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Kraków

http://www.priceless-girl.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by kToSiEk Nie Kwi 13, 2008 7:08 pm

"Dzień dobry matko, ojcze i ułomny bracie Pedro." Hahaha! :lol: No uśmiałam się! Very Happy
kToSiEk
kToSiEk

Liczba postów : 939
Join date : 30/03/2008
Age : 30

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by Nikki Pią Kwi 18, 2008 7:28 pm

hehe Tommy gejem Very Happy fajniutkie
Nikki
Nikki

Liczba postów : 207
Join date : 11/04/2008
Age : 32

http://www.alexzdaily.e-fans.net

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by naciak Pią Kwi 18, 2008 7:44 pm

Pedro był najlepszy. xD
czekam na kolejny odcinek. : p
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by Peth Sob Kwi 19, 2008 12:21 am

Kolejny odcinek za tydzień piątek Wink
Promo:
Tommy walczy z babcią Jammiego i polega, Jude występuje w radiu i daje ciała, tak samo jak na scenie,!!!Jammie zdradza Tommego!!!, przyszłość Jammy zostaje zachwiana, wsyztsko dzieje się dwa dni po imprezie gdzie wybrano nową gwiazdę od zaraz- Pedra i jego widelec!! Very Happy
Peth
Peth

Liczba postów : 646
Join date : 27/03/2008
Age : 29
Skąd : Koło Poznania

http://www.peth94.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by PatsyGirl Sob Kwi 19, 2008 12:24 am

o tak! więcej Pedra! my chcemy Pedra!
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by Dorota_Girl Sob Kwi 19, 2008 11:09 am

Tak! Pedro rządzi! Smile
Dorota_Girl
Dorota_Girl

Liczba postów : 2444
Join date : 28/03/2008
Age : 31
Skąd : six feet from the edge.

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by priceless Sob Kwi 19, 2008 11:19 am

Pedro jest boski!
Mogliby go mianować nowym szefem GMajor XDD
priceless
priceless

Liczba postów : 306
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Kraków

http://www.priceless-girl.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by Peth Sob Kwi 19, 2008 12:17 pm

Hmm pomyśle nad tym Very Happy xD
Peth
Peth

Liczba postów : 646
Join date : 27/03/2008
Age : 29
Skąd : Koło Poznania

http://www.peth94.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by Peth Sob Kwi 19, 2008 7:08 pm

Sneak Peak!:
Poprzednie dwa dni były katastrofą. Zastąpiono mnie, jakimś Pedrem, jest co prawda przystojny, co nie dziwi bo jest z tej samej krwi co Tommy, ale jest troche ułomny..Troche mało powiedziane. Tommy był zaskoczony widokiem Pedra, a ja byłąm zaskoczna Tommym który był cały w szramach,bliznach i pół łysy!
-Jude Harrison!-usłyszałam, byłam w centrum handlowym gdzie akurat trwała audycja jaiegoś radia do którego zostałam zaproszona.
-O to chyba czas na mnie.-powiedziałam do taty, który był tam ze mną dla wsparcia.
-Witaj Jude-powiedział prowadzący iedy usiadłam obok niego- słyszałem że zastąpił cię jakiś ułomny dzieciak z piosenką "Mam widelca", oby jego album był lepszy niż twój, co chyba nie będzie trudne, wystarczy że kupią go dwie osoby. Słyszałem że twoją płytę kupiła tylko jedna osoba: ty! Czy to prawda?
-Oczywiście że nie! Nie miałam wtedy pieniędzy! Z czego miałam ją kupić?
-Zapomniałem! Kupił ci ją twój ken który cię później rzucił i znalazł sobie drugiego kena. Może teraz troche o twojej muzyce, jak się naywa piosenka nad którą pracujesz? "Wyceniona"?
-Ja ..ja..-zatkało mnie. Nagle z nikąd pojawił się Pedro i krzyknął:
-POPUŚCIŁA!
Peth
Peth

Liczba postów : 646
Join date : 27/03/2008
Age : 29
Skąd : Koło Poznania

http://www.peth94.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by PatsyGirl Sob Kwi 19, 2008 7:10 pm

<hahaha>
Pedro jest boski! A jego widelec jeszcze lepszy!
Zaraz sama popuszczę ze śmiechu!
Ja chcę już odcinek! Peth, streszczaj się!
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by Peth Sob Kwi 19, 2008 7:17 pm

Ahh Razz Dopiero będzie w piątek... Very Happy Jak narazie mozecie tlyko oczekiwać go i domyslac sie Razz
Moze nawet dam wam podwojny odcinek czyli 3 i od razu 4 nie wiem Razz
Peth
Peth

Liczba postów : 646
Join date : 27/03/2008
Age : 29
Skąd : Koło Poznania

http://www.peth94.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by kToSiEk Sob Kwi 19, 2008 8:09 pm

Peth napisał:Sneak Peak!:
Tommy był zaskoczony widokiem Pedra, a ja byłąm zaskoczna Tommym który był cały w szramach,bliznach i pół łysy! (...)
słyszałem że zastąpił cię jakiś ułomny dzieciak z piosenką "Mam widelca"
(...)
-Ja ..ja..-zatkało mnie. Nagle z nikąd pojawił się Pedro i krzyknął:
-POPUŚCIŁA!
Te trzy fragmenty mnie rozwaliły! lol! Leżę!!!
kToSiEk
kToSiEk

Liczba postów : 939
Join date : 30/03/2008
Age : 30

Powrót do góry Go down

Jammy... :D Empty Re: Jammy... :D

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach