sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think?

+18
Feta
addiek
Sheemeka
Lipciaaaa
marta
Olusia:*
JuDie101
Oldź
kToSiEk
Peth
naciak
Dorota_Girl
PatsyGirl
Laffy
Hex
Firegirl
Wondergirl
Mrs White
22 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Skąd dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think?

Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Vote_lcap16%Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Vote_lcap2%Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Vote_lcap40%Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Vote_rcap 40% 
[ 17 ]
Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Vote_lcap28%Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Vote_rcap 28% 
[ 12 ]
Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Vote_lcap14%Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
 
Wszystkich Głosów : 43
 
 

Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Empty Re: Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think?

Pisanie by Lockit Pon Lip 14, 2008 8:28 pm

Ja kiedyś byłam na jakimś starym forum, a potem się przeniesliście i nie mogłam znaleźć adresu, aż w końcu weszłam na bloga Patsy i tam był bannerek i oto jestem. ^^
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Empty Re: Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think?

Pisanie by Leslie Pon Wrz 08, 2008 5:42 pm

Ja zobaczyłam reklamkę na moim forum Wink A że ostatnio polubiłam IS Postanowiłam się zarejestrować.
Leslie
Leslie

Liczba postów : 26
Join date : 05/09/2008
Age : 27
Skąd : Waaałcz ;)

http://selenafans.fora.pl

Powrót do góry Go down

Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Empty Re: Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think?

Pisanie by Joo Pon Wrz 08, 2008 5:44 pm

A ja szukałam w Googlach jakiegoś fajnego forum o IS i trafiłam na starego ST, a ze starego ST przez link na głównej do nowego. Smile

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think? - Page 3 Empty Re: Jak dowiedziałaś/dowiedziałeś się o forum Sweet Think?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach