sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x]

4 posters

Go down

Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x] Empty Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x]

Pisanie by Sarah Nie Maj 04, 2008 1:16 pm

No dobra. Prezentuje efekty przebywania z moją CsC. :yahoo:

Wound - niska szatynka, oczy niebieskie, włosy ciemny brąz. Łatwo ją wkurzyć, bardzo impulsywna, za to ma poczucie humoru i dziwne pomysły. Lubi wkurzać ludzi i im docinać. {]Smile} Kocha muzykę, deche, sztukę, skejtów, tańczyć i krzyczeć na innych.

Mike Kenji - mało rozgarnięte chłopie {przynajmniej wg. Wound}, wyższe od niej o... {oka, wszyscy są od niej wyżsi xD}. Muzyczne objawienie {patrz wyższą opinię}. Równie wkurzający co Wound, jednak słabszy charakterem przez co się jej słucha, aczkolwiek miewa przejawy samodzielności decyzji.

Jon - Wielkie, kudłate, dredziaste niewiadomo-co w kilcie i z wkurzającym charakterem, powodującym u ludzi kłopoty z trawieniem i syndromy zimnej marchwi. Krzykiem zaprowadza pożądek a swoim porywczym charakterem wymusza posłuszeństwo. Mimo wszystko nie dorównuje w tym Wound, która zazwyczaj spokojna , przejawia skłonności dyktatorskie.

Cała reszta - poznacie ją prawdopodobnie w takcie czytania. Bójcie się xD W skład wchodzą: Cheetos, Joseph, Rob, Brad, Pho, Fred, Mały Pho {zwierze, pies, uważany za pana {Freda} za królika z powodu swoich rozmiarów}, Linki {mój pies xD}, Tony, Paula i wiele innych tym podobnych.

Tak więc...

pozno
Sarah
Sarah

Liczba postów : 764
Join date : 28/03/2008
Age : 32
Skąd : From his heart :)

Powrót do góry Go down

Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x] Empty Re: Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x]

Pisanie by naciak Nie Maj 04, 2008 1:27 pm

już podoba mi się Jon. <lol2>
zabrakło mi tam wrednej mamuśki. : p
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x] Empty Re: Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x]

Pisanie by Sarah Nie Maj 04, 2008 1:32 pm

Mama... Eeee... Mama nie jest z CsC. Ale pojawisz się, obiecuje ! Very Happy
Sarah
Sarah

Liczba postów : 764
Join date : 28/03/2008
Age : 32
Skąd : From his heart :)

Powrót do góry Go down

Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x] Empty Re: Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x]

Pisanie by naciak Nie Maj 04, 2008 1:36 pm

no wiem że nie jest. : p
tak tylko żartuję. ^^
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x] Empty Re: Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x]

Pisanie by Sarah Nie Maj 04, 2008 1:37 pm

ale dam Ci szanse zaistnienia Very Happy
Sarah
Sarah

Liczba postów : 764
Join date : 28/03/2008
Age : 32
Skąd : From his heart :)

Powrót do góry Go down

Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x] Empty Re: Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x]

Pisanie by naciak Nie Maj 04, 2008 1:57 pm

hurej.! jako wredna wyrodna matka. <lol2>
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x] Empty Re: Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x]

Pisanie by Dorota_Girl Nie Maj 04, 2008 2:08 pm

już zaczyna mi się podobać po przedstawieniu postaci ;P
Dorota_Girl
Dorota_Girl

Liczba postów : 2444
Join date : 28/03/2008
Age : 31
Skąd : six feet from the edge.

Powrót do góry Go down

Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x] Empty Re: Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x]

Pisanie by PatsyGirl Nie Maj 04, 2008 3:09 pm

BUah Very Happy Jon jest fajny Very Happy CHCEM MORE!
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x] Empty Re: Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x]

Pisanie by Sarah Nie Maj 04, 2008 3:28 pm

Kurde. Wszyscy kochają Jona xD Ja nie wiem, na prawdę xD Odcinek może dodam dzisiaj, zobaczę czy go znajdę xD
Sarah
Sarah

Liczba postów : 764
Join date : 28/03/2008
Age : 32
Skąd : From his heart :)

Powrót do góry Go down

Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x] Empty Re: Smakuje jak naleśniki na święta! - przedstawienie postaci x]

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach