sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Instrukcja obsługi VIP Story!

Go down

Instrukcja obsługi VIP Story! Empty Instrukcja obsługi VIP Story!

Pisanie by PatsyGirl Pią Maj 16, 2008 11:57 pm

Zanim umieszczę na forum archwialne i najnowsze odcinki VIP muszę wyjaśnić kilka spraw i przedstawić postacie.

Wyjaśnienia:
1. Akcja dzieje się w Los Angeles [pojawia się też New York i Chicago]
2. Niektóre wątki z życia VIP'ów są zmyślone, niektóre miały miejsce w rzeczywistości!
3. Piosenki napisane przez Vicky i Jasmine to fragmenty piosenek MOJEGO autorstwa.
4. Opowiadanie możecie znaleźć na blogu .

Przedstawienie postaci [niektóre z nich zniknęły na jakiś czas i pojawiają się przelotnie!]:

Vicktoria McKeane
Name: Vicktoria, Vick, Tori, Vicka...
Age: 18 lat
Short Story:
Vick jest typowym przykładem "drugiego" dziecka. Dorastając w cieniu starszego brata i młodszej siostry "zatraciła się" w muzyce i próbuje "wypłynąć" w świecie show buisness'u.
Sama o sobie: "W Niebie, zamiast ustawić się w kolejce po ładną cerę, lśniące włosy i duży biust, pomyliłam kolejki. Ustawiłam się po dziecięcą naiwność, wk********* wrażliwość i sklerozę..."
Czy to normalne, że...: uwielbia pisać piosenki w piwnicy, namiętnie słucha ścieżki dźwiękowej z musicalu "Chicago" i myje ręce min. 100 razy dziennie?

Shane McKeane
Name: Shane, Big Brother, Stary Pryk
Age: 24 lata
Short Story:
Shane jako pierworodny ponosi odpowiedzialność za Vick i Jasmine. Nie, on nie łamie praw fizyki - on jest taki sprytny, że potrafi tułać się z Tori od wytwórni do wytwórni oraz stawić się na wywiadówkę Jase. Odnajduje się jako "Gandalf w sprawach muzycznych".
Sam o sobie: "Skormny jestem i do tego... Jasmine, zostaw mojego iPod'a! Co to ja... Aha! Sorry, ale Vicka idzie na przesłuchanie, więc ja już się zbieram..."
Czy to normalne, że...: kolekcjonuje woreczki z herbatą, potajemnie ogląda telenowele i ma tatuaż w kształcie ananasa...?

Jasmine McKeane
Name: Jasmine, Jase, Mineline
Age: 15 lat
Short Story:
Najmłodsza z McKeane'ów jest ubóstwiana przez rodzinkę oraz... rówieśników. Z trójki rodzeństwa to Jase jest najbardziej wyszczekana, umie walczyć o swoje,ale jest jeszcze bardziej zakompleksiona w prównaniu do Vicky. Pod postacią wschodzącej gwiazdy baletu kryje się jej umuzykalniona strona duszy, która może przyćmić siostrę...
Sama o sobie: "Te treningi mnie wykończą... Chwila, znowu Eva ma kłopoty... Już. Dziwna jestem. Żałuję, że nie jestem taka jak Vick... Ale co ma być, to będzie!"
Czy to normalne, że...: wstaje o 4 nad ranem, aby w tajemnicy komponować muzykę, śpi z pluszowym pingwinem o imieniu Pete i marzy o macierzyństwie...?

Luna Soledat
Name: Luna (hiszp. "księżyc"), Samotna (hiszp. soledat - samotność)
Age: 16 lat
Short Story:
W Lunie i Lue płynie latynoamerykańska krew. Dziewczyna próbuje pogodzić rolę przyjaciółki Vick z rolą przyjaciółki Jase. Luna, tak jak Jase, chodzi do szkoły baletowej, ale jako "człowiek renesansu" uczęszcza na lekcje gry na pianinie, rysunku, pracuje w schronisku dla zwierząt i odwiedza chore dzieci w szpitalach.
Sama o sobie: "Szybciej, bo zaraz się spóźnię! Nie można marnować życia na siedzenie i gadanie o sobie. Zamiast gadać, trzeba działać!"
Czy to normalne, że...: odmówiła kontraktu z agencją modelek, uwielbia oglądać wiadomości i wrzeszczy, gdy ktoś zapala światło za dnia...?

Lue Soledat
Name: Lue, Looser, Latin Lover
Age: 16 lat
Short Story:
Tak jak jego siostra bliźniaczka, Lue nie potrafi wysiedzieć na miejscu. Między pracą w sklepie muzycznym a lekcją gry na gitarze lubi poeksperymentować sobie w kuchni. Lue jak nikt potrafi zrozumieć kobiety...
Sam o sobie: "Wczoraj wyszła mi naprawdę świetna lasagna! Szkoda, że Luna nie chciała jej zjeść. Co ja mam niby powiedzieć? Wiem tylko tyle, że podobno umiem słuchać i doradzić, ale czy to prawda..."
Czy to normalne, że...: lubi pisać sobie na dłoniach, potrafi godzinami łazić po muzeum i boi się powołania do wojska...?

VIP'y xD:
Znani i uwielbiani:
Jared Leto i zespół 30STM
Gerard Way oraz ekipa MCR
Pete Wentz i Fall Out Boy
Brendon Urie i Panic At The Disco

Wyżej wymienione osobistości pojawią się dosyć często w opowiadaniu, ale każdy ich zna i uwielbia, więc nie będę ich opisywać...
[Co jakiś czas pojawiają się nowe gwiazdy i gwiazdeczki. W końcu to Los Angeles, no nie? White & Patsy]

ENJOY!
zaraz dodam odcinki archiwalne...
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Instrukcja obsługi VIP Story! Empty Re: Instrukcja obsługi VIP Story!

Pisanie by PatsyGirl Sob Maj 17, 2008 12:23 am

Temat przewodni opowiadania: Umrę z piosenką na ustach, gitarą w ręku i melodią w sercu...... Twój pocałunek jest moją piosenką, Twoja dłoń - gitarą,a Ty najpiękniejszą melodią...
A tutaj fotki...

Vicky
Instrukcja obsługi VIP Story! Wwwmodnefryzurystylfm23pq7

Shane
Instrukcja obsługi VIP Story! Fryzury4643wa2

Jasmine
Instrukcja obsługi VIP Story! Loleker3

Estella [odcinki arichwalne!]
Instrukcja obsługi VIP Story! Kochane20loczkine8

Lunę i Lue dodam innym razem xD
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach