sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pierwszy pocałunek

+3
Oldź
mysweettime
Mrs White
7 posters

Go down

Pierwszy pocałunek Empty Pierwszy pocałunek

Pisanie by Mrs White Czw Mar 27, 2008 7:47 pm

Dorota_Girl

Pierwszy prawdziwy pocałunek Jommy. Swoją drogą mój ulubiony :mrgreen: Co o nim sądzicie? Co wam się w nim podobało?

Gwiazdeczka

Ten pocałunek był magiczny. Mogłabym go w kółko oglądać :mrgreen:

Dorota_Girl

Gwiazdeczka napisał/a:
Mogłabym go w kółko oglądać :mrgreen:

Ja też.
Był taki spontaniczny, namiętny. Świetnie im to wyszło :mrgreen:

MrsWhite

ładny pocałunek, ale nie może się jak dla mnie równać z tym z 2 serii

i jakoś wydaje mi się że lekko sztucznie zagrany ze strony Toma... Rolling Eyes

a tak w ogóle to reakcja Jude też znowu przesadzona... tutaj zakochana w Shay'u i w ogóle... Tom ją pocałował i od razu też wielkie halooo... już jej się odmieniło? :zly:

Gwiazdeczka

MrsWhite napisał/a:
a tak w ogóle to reakcja Jude też znowu przesadzona... tutaj zakochana w Shay'u i w ogóle... Tom ją pocałował i od razu też wielkie halooo... już jej się odmieniło? :zly:

Kobieta zmienną jest :]

MrsWhite

Gwiazdeczka napisał/a:
Kobieta zmienną jest :]

nie to jest chore, nieprawdziwe... a nie kobiece...

wychodzi na to że żadnego nie kochała na prawdę :idiota:

Dorota_Girl

Była z Shayem, by zapomnieć o Tommym. A wiadomo, kogo miała w sercu tak naprawdę. Chociaż wtedy to jeszcze nie było aż tak silne uczucie, jak w III serii.

Olusia:*

zgadzam sie z Dorota. Z resztą jak ten Shay ją traktował....

Poza tym zranił ją ktoś komu ufała, kto był jej przyjacielem, jej oparciem. Przecież to nie ona pocałowała Tomma tylko on ją. Można powiedzieć że dobił ją po Shayu. Wątpie byście chciały usłyszeć od kogoś na kim Wam zależy, że to że Was pocałował nic ma nie znaczyć i że tego nie było. Przecież on obudził w niej po raz kolejny uczucie które stara się uśmiercić....

MrsWhite

mamy zupełnie inne podejście i myślenie co do takich spraw... zupełnie inne Rolling Eyes

Olusia:*

facet cie zdradzil, gadasz przyjacielem co prawda nie chetnie ale gadasz, nagle on cie caluje po czym gada ze to jest nie wazne. Jak bys sie czula?

MrsWhite

no ok... złość złością... po prostu nie rozumiem tak dwojakich uczuć...

Olusia:*

jak dla mnie tommy byl dla Jude kims wiecej, a Shay to taki zamiennik. w dodatku niewypal... a jesli ten "ktos wiecej" caluje ja i tym samym daje jej jakas iskierke nadziei ze cos dla niego znaczy, ze to co ona czuje moze byc odwzajemnione, to sa juz dwojakie uczucia.

MrsWhite

ja rozumiem... po prostu jako że nie mogłabym z kimś być myśląc o innym nie rozumiem tego...

ale inna rzeczą jest to że już swoje mam za sobą Rolling Eyes więc może rzeczywiście miała prawo do tego wszystkiego...

ale nie! bo ona wiecznie miała zamienników... nie akceptuje takich zachowań i już. :kijemgo:

Olusia:*

no ja zdecydowanie tez nie! bo to jest oszukiwanie drugiej osoby, przepraszam za moja reakcje, nie zaczaialam ze chodzilo Ci o to ze chciala sobie tomma zastapic Very Happy

PatsyGirl

A ja sama nie wiem... Z jednej storny uważam, że Tommy był dla Jude tym ważniejszym, ale też Szajs... pierwszy chłopak... w 11. odcinku sama powiedziała do Eden, że go kochała Rolling Eyes

Pocałunek 2. ulubiony po tym z IS2 :mrgreen: Podoba mi się ten kawałek, co Jude się gapi na Toma jak na idiotę, a Tommy jeszcze z zamkniętymi oczami delektuje się pocałunkiem xD

MrsWhite

PatsyGirl napisał/a:
Podoba mi się ten kawałek, co Jude się gapi na Toma jak na idiotę, a Tommy jeszcze z zamkniętymi oczami delektuje się pocałunkiem xD


nooo to jest fajne... przyznaje :rotfl:
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Pierwszy pocałunek Empty Re: Pierwszy pocałunek

Pisanie by mysweettime Pią Kwi 04, 2008 6:30 pm

O tak,najlepsze,a co do tego pocałunku w tym odcinku.Tommym pokierowała desperacja.Oboje się źle zachowali Jude - nie posłuchała Toma,myslała,że nie chce żeby była szczęśliwa,kiedy ten ją ostrzegał przed Shayem Tom - nie powinien jej całować,jeśli potem powiedizał to co powiedział...ale sam pocałunek był piękny,magiczny,wspaniały i fajnie się na niego patrzyło Very Happy
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Pierwszy pocałunek Empty Re: Pierwszy pocałunek

Pisanie by Oldź Nie Maj 04, 2008 3:23 pm

Tak, pocałunek był sam w sobie piękny. Nie licząc tego co przed i co później się stało.
Oldź
Oldź

Liczba postów : 709
Join date : 03/05/2008
Age : 33
Skąd : Kropka na mapie

Powrót do góry Go down

Pierwszy pocałunek Empty Re: Pierwszy pocałunek

Pisanie by Lipciaaaa Pon Maj 05, 2008 5:45 pm

Dokładnie Oldź. Pocałunek był magiczny, przepełniony takim uczuciem, że aż dreszczy dostaję...;]]

Ale sytuacje przed i po. Dużo do zarzucenia. Każdemu.
Lipciaaaa
Lipciaaaa

Liczba postów : 3418
Join date : 04/05/2008
Age : 31
Skąd : Gdy/Tcz/Wro xd

http://photoblog.pl/lipciaaa

Powrót do góry Go down

Pierwszy pocałunek Empty Re: Pierwszy pocałunek

Pisanie by Necia Pią Maj 16, 2008 11:21 pm

Ich pocalunek byl niesamowity. Byl wyrazem dotychczas skrywanych emocji. Poza tym zakazany owoc smakuje lepiej, wiec...... Smile
Necia
Necia

Liczba postów : 335
Join date : 12/05/2008
Skąd : Z daleka :P

Powrót do góry Go down

Pierwszy pocałunek Empty Re: Pierwszy pocałunek

Pisanie by Firegirl Czw Lip 17, 2008 2:31 pm

słuchajcie nie wiem czemu, ale dla mnie na Jude po pocałunku wygląda jak prosiak Shocked

Wybaczcie ale zawsze to jest moje pierwsze skojarzenie xD

Okropnie wygląda.

No i niedograne sceny [ręka Jude].

Ale ze strony Tommego jak on ją przyciąga do siebie Arrow :milosc:
Firegirl
Firegirl

Liczba postów : 1476
Join date : 07/04/2008
Age : 32
Skąd : z Karaibów

http://firegirl.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Pierwszy pocałunek Empty Re: Pierwszy pocałunek

Pisanie by Sheemeka Czw Lip 17, 2008 2:38 pm

Fire przyznaje ci racje :leze!: Świnka Pepa ( moja siostra to oglada :leze!: )
Sheemeka
Sheemeka
Mrs. Quincy
Mrs. Quincy

Liczba postów : 5596
Join date : 04/06/2008
Age : 28
Skąd : Toruń

http://www.myspace.com/sheemeka

Powrót do góry Go down

Pierwszy pocałunek Empty Re: Pierwszy pocałunek

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach