sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pociąg do nikąd

2 posters

Go down

Pociąg do nikąd Empty Pociąg do nikąd

Pisanie by Mrs White Czw Mar 27, 2008 8:01 pm

Wound_Shinoda

Co myślicie o tym odcinku? Co zwróciło waszą uwagę?

.
MrsWhite

ten odcinek to przede wszystkim "Frozen" która jak dla mnie brzmiała świetnie! zarówno w wykonaniu Tom'a jak i Jude i znowu szkoda, że nie dali całości.... :kijemgo:

co poza tym... wątek Sadie i Tom'a.... tu może bez komentarza bo chce jeszcze trochę dzisiaj popisać na forum, a jak mnie krew zaleje to będę musiała sprzątać więc... no... Rolling Eyes

chociaż myśląc zupełnie neutralnie to nudno by było gdyby tego nie zrobili....

złość Tom'a na Jude... kolejne zachowanie z cyklu "Jude o pomarańczach a Tom o wiśniach" kompletny brak zrozumienia... nie rozumiem jego reakcji... niby chodziło o Dariusa, ale ludzie.... nie popadajmy w skrajności. zachował się jakby miał 10 lat... dobrze że nie zaczął płakać, nie rzucił się jak długi na ziemie i nie zaczął walić pięściami w podłogę... :kijemgo:

ogólnie fajnie im wyszło... mimo wszystko i podoba mi się zakończenie i to całe pogodzenie się Jude i Tom'a, to było urocze :mrgreen:

.
Gwiazdeczka

Tom jak widać bardzo lubi dziwne, nieprzewidywalne zachowania Rolling Eyes No, ale każdy ma jakieś hobby, nie? ;-) Odcinek bardzo fajny pomijając Sadie i Tom'a Rolling Eyes

.
MrsWhite

Gwiazdeczka napisał/a:
Tom jak widać bardzo lubi dziwne, nieprzewidywalne zachowania Rolling Eyes


w takim momencie wole myśleć o nim jako stworze scenarzystów etc... i ich debilizmu, a nie jego... Rolling Eyes

.
Gwiazdeczka

MrsWhite napisał/a:
w takim momencie wole myśleć o nim jako stworze scenarzystów etc... i ich debilizmu, a nie jego... Rolling Eyes

Taaa... Ja też ;-)

.
Dorota_Girl

Może Tom za bardzo to wszystko przeżywał,ale w końcu ktoś zaczął mu wchodzić butami w przeszłość. I to jeszcze w drażliwy temat niespełnionej kariery Rolling Eyes

.
MrsWhite

ok... ale aż tak? jeszcze wiedząc że ona nie miała złych intencji?
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Pociąg do nikąd Empty Re: Pociąg do nikąd

Pisanie by Shout Nie Lip 27, 2008 9:17 pm

Dla mnie to jeden z lepszych odcinków 1 serii Smile Dobry jest jeszcze ten co jude śpiewała skin xD ;D
Shout
Shout

Liczba postów : 2529
Join date : 13/06/2008
Age : 30
Skąd : Neverending Story...Wtajemniczeni wiedzą skąd xD

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach