sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

+6
mysweettime
Lipciaaaa
Nikki
Hex
Peth
Mrs White
10 posters

Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Mrs White Sob Lip 05, 2008 12:47 pm

There have been so many rumours and misunderstandings about the end of Instant Star after 4 seasons.

I want to be very clear that at the time we wrote, shot and produced the season finale for Instant Star Season 4, it was everyone's intention (including the broadcasters, the actors and the producers) to continue on through Season 5. And in fact it was everyone's intention that Season 5 would be the final season, and we would write storylines building to a finale at Episode 513.

It was extremely disappointing to me, disappointing to the cast, and disappointing to our writers and production team when we found out that the series was cancelled and that Episode 413 would be the final episode. If we had known it would not continue, doubtless the story for Episode 413 would have been much different.

At the time when the series was cancelled, I wrote a post talking about it, and did not mention how it got cancelled—there were facts that could not be made public at the time, and indeed there was no pressing reason at that time to discuss publicly why the cancellation happened. In fact, even my original post about this which did not go much further than announcing the cancellation and trying to make the best of it, caused enough upset that the post was removed from the degrassi.tv site (without my prior knowledge it was being removed).

In any event it is important to me to set the record straight, and to make it clear that the cast are not to blame for the cancellation. While I know that some cast members, including Alexz, have subsequently talked about how it was time to move on, those statements have been made looking back, and trying to make the best of what was at the time a disappointing situation. Yes, in retrospect for Alexz's career she now has the time to devote to completing her album which she would not have had if Season 5 had happened—and her forthcoming album is so wonderful I have to agree with her devoting every waking moment to completing the album and making it even more brilliant—BUT at the time of the cancellation she had not yet signed the deal with Epic, so that was not a factor, and she was looking forward as we all were to Season 5. So it upsets me to read posts blaming her for the cancellation, when it was not on her shoulders at all.

With the passage of time, the change in format at The N has become public. Everyone now knows that almost all the other drama shows on The N were cancelled, and that The N has been introducing more comedies and reality shows in place of drama. Degrassi is a notable exception.

I understand completely the realities which led to the change in format at The N, and the people who run The N are fine, upstanding, responsible people and they are my friends. I know that they too were upset, but at the same time they made a business decision to change the format of the network, a change which they in their hearts felt was in the best interests of the network, and a change which I respect.

I have read posts saying why would it make any difference whether The N licensed Instant Star or not, saying that since it is a Canadian show and why should a decision by any broadcaster outside Canada make any difference. The reality is that producing a television series is extremely expensive, and the licence fees from CTV and The N were both vital components of the financing for the series. It was simply impossible to replace the financing, in the short time we had to do so. We are extremely grateful for the support of both networks over the course of the 4-year run (and we all know that relatively few series run as long as 4 years).

I have received hundreds (indeed probably into the thousands) of messages from fans asking Epitome to produce either a further season or a television movie which wraps up the storylines to Instant Star. Please know that while I would love to do so—in fact I think that I probably more than any other single person involved with Instant Star was the most crushed by the cancellation—it is very difficult to imagine that we could find the financing to do so. "Very difficult" is not "impossible", but I have to say that it would be astounding at this point to find that we were able to find the financing produce further episodes or a movie.

In any event I hope this blog clears up most of the rumours and misconceptions. Even though there is no Season 5, I can say I am one of the proudest people on earth for the great work that everyone put into the 52 episodes and 20 or so webisodes (on top of the behind-the-scenes Minis) that were produced of Instant Star--and the absolutely incredible original music (over 60 wonderful new songs) that found the light of day and a very enthusiastic audience, and will live on hopefully for a long long long time to come!!!!!

credit: http://www.alexz-johnson.net/
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Peth Sob Lip 05, 2008 8:21 pm

Dobra nie rozumiem wszystkiego..ale skapnalem sie ze cale IS bylo przygotowane do 513, ale prez pieniadze nie ma 5 sezonu ktory wyjasnil by nam sytuacje np. sadie-kwest . Ahh mogliby opublikowac chociaz scenariusz 1 odcinka 5 seri Razz
Peth
Peth

Liczba postów : 646
Join date : 27/03/2008
Age : 29
Skąd : Koło Poznania

http://www.peth94.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Mrs White Sob Lip 05, 2008 8:26 pm

no mniej więcej tak Wink
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Hex Sob Lip 05, 2008 8:54 pm

To pieniądze?? Jaa jak by powiedzieli wcześniej , na pewno fanki by się złożył i dały darowiznę ;pp choć wątpię że tyle ich jest i aż tyle by zebrały ;]
Ale szkoda ...
Hex
Hex

Liczba postów : 651
Join date : 28/03/2008
Skąd : ...

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Mrs White Sob Lip 05, 2008 9:07 pm

oni myśleli ze to 5 będzie finałowym sezonem, dlatego napisali takie a nie inny scenariusz dla 4 ale the n zmieniło sie na telewizje publiczna ukierunkowana bardziej na komedie i reality shows the grassi to serial który zostawiaja bo będzie nadal trwał a iS miało się skończyć na 5 więc prosty rachunek ze TG przyniesie im więcej zysku... biznes to biznes...

a alexz nie miała z tym nic wspólnego bo podpisała swój kontrakt już jak sie okazało że to 4 jest finałowym sezonem. wszyscy sa zawiedzeni łącznie z aktorami, scenarzystami i cała resztą ekipy, ale kasa to kasa...

no i nie wydaje mu sie żeby znaleźli kasę na 5 sezon czy film ale to nie znaczy że sie nie uda... nic jeszcze nie wiadomo...

to tak po krótce
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Nikki Sob Lip 05, 2008 9:11 pm

przeliczyli się,szkoda Sad
Nikki
Nikki

Liczba postów : 207
Join date : 11/04/2008
Age : 32

http://www.alexzdaily.e-fans.net

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Lipciaaaa Nie Lip 06, 2008 12:09 am

no tak! kasa to wladza!
szkoda...;//
Lipciaaaa
Lipciaaaa

Liczba postów : 3418
Join date : 04/05/2008
Age : 31
Skąd : Gdy/Tcz/Wro xd

http://photoblog.pl/lipciaaa

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by mysweettime Nie Lip 06, 2008 9:07 pm

Co...?Ale...?Ale jak...?Jak oni...Nie do wiary...Nic nie zrozumiałam z tego tekstu.Tylko dzięki wam mniej wiecej wiem o co chodzi...To jest żałosne [jeśli dobrze zrozumiałam]...A na jakieś cholerne degrassi czy coś tam mają pieniądze!?Błagam czy ktoś mógłby mi powiedzieć o co chodzi od momentu ''In any event I hope this...'' ostatni akapit.
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Mrs White Nie Lip 06, 2008 9:22 pm

on tam pisze ze ma nadzieje, że ta notka wyjaśni wszystko i mimo że nie ma 5 sezonu jest najdumniejszym człowiekiem na ziemi z tego że był producentem serialu, patrzył jak powstają odcinki, piosenki etc i to wspaniałe uczucie będzie w nim żyło już zawsze Smile

aaa IS było jeszcze światłem jego dni Smile ładnie to powiedział nie powiem... Very Happy
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by mysweettime Nie Lip 06, 2008 9:46 pm

Dziękuję,teraz to się popłakałam jeszcze bardziej.Ludzie od zawsze mówią mi,że jestem zbyt emocjonalna,ale koniec o mnie.
Tą końcówką Stephan zyskał w moich oczach,normalnie mam ochotę go przytulić i ucałować...
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Hex Nie Lip 06, 2008 10:16 pm

Tak Very Happy IS jest czymś nadzwyczajnym , nie zwykłym ;]
Hex
Hex

Liczba postów : 651
Join date : 28/03/2008
Skąd : ...

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Firegirl Wto Lip 08, 2008 1:07 am

Pojawiło się tyle plotek i nieporozumień o końcu Instant Star po 4 sezonach.

Chcę być bardzo jasny, w tym tym momencie, kiedy napisaliśmy, nagraliśmy i wyprodukowaliśmy final czwartego sezonu Instant Star, w intencji wszystkich (nadawców, aktorów i producentów) żeby kontynuować do piątego sezonu. I wszyscy chcieli, żeby piaty sezon był finałem i chcielibyśmy napisać szkic scenariuszu do finałowego 13. odcinka piątego sezonu.

To było dla mnie wielkim rozczarowaniem, rozczarowaniem dla obsady i rozczarowaniem dla pisarzy i ekipy produkcyjnej, kiedy dowiedzieliśmy się, że sezon został anulowany, i że to 13. odcinek czwartego sezonu będzie finałem serialu. Gdybyśmy wiedzieli, że nie będzie kontynuacji, zapewne historia w 13. odcinku IS4 potoczyłaby się zupełnie inaczej.

W momencie, kiedy sezon został odwołany, napisałem o tym post i nie wspomniałem o odwołaniu - były przyczyny, dla których nie mogliśmy tego publicznie ogłosić i rzeczywiście nie było wtedy żadnego naglącego powodu, by rozmawiać publicznie o tym, dlaczego doszło do anulowania sezonu. Prawdę powiedziawszy, mój oryginalny post o tym, który wcale nie był dalszy od ogłoszenia odwołania i starania się, żeby wszystko było dobrze, spowodował na tyle zaniepokojenia, zdenerwowania, że post został usunięty ze strony degrassi.tv (bez mojej wcześniejszej wiedzy).

W każdym razie, ważnym było dla mnie, by doprowadzić nagranie do końca i sprawić, by było jasne, że obsady nie można winić za odwołanie. Kiedy dowiedziałem się, że częśc obsady, w tym Alexz, później rozmawali o tym, że to już koniec, te komunikaty stały się patrzeniem w przeszłość i staraliśmy się żeby wszystko wyszło dobrze, mimo tej sytuacji. Tak, w retrospekcji dla kariery Alexz, teraz może ona poświęcić więcej czasu na ukończenie swojego albumu, które by nie miała, gdyby doszło do piątego sezonu - jej nadchodzący album jest naprawdę wspaniały, a Alexz poświęca każdy moment, by go skompletować i sprawić, że będzie jeszcze lepszy - ale w momencie odwołania sezonu, nie miała jeszcze podpisanego kontraktu z Epic, więc to nie był czynnik, który do tego doprowadził; poza tym Alexz tak samo jak my wszyscy chciała piątego sezonu. Więc przykro mi czytać posty, które obwiniają ją za odwołanie, kiedy to nie było na jej barkach w żadnym stopniu.

Z upływem czasu, zmiana w formacie na The N stała się sprawą publiczną. Teraz wszyscy wiedzieli, że prawie wszystkie inne seriale, które były nadawane przez The N, zostały odwołane, oraz że The N wprowadza teraz więcej komedii i reality show w miejsce seriali. Degrassi jest wyjątkiem.

Ja zupełnie rozumiem realia, które doprowadziły do zmiany formatu na The N, a ludzie, którzy zarządzają The N są w porządku; uczciwi, odpowiedzialni ludzie i wielu z nich jest moimi przyjaciółmi. Wiem, że oni też byli przygnębieni, ale podjęli decyzję ozmianie formatu stacji, zmianie, którą w swoich sercach odczuwali za najlepszy interes dla stacji, a także zmianę, którą ja szanuję.

Czytałem posty, które mówiły, że co to za różnica czy Instant Star jest pod licencją The N czy nie, że to przecież kanadyjski serial i dlaczego decyzja nadawcy z poza Kanady robi jakąś różnicę. Prawda jest taka, że nagrywanie serialu telewizyjnego to ogromne koszta, a licencje od CTV i The N były dla nas sporym wsparciem w kwestii finansowania serialu. To było po prostu niemożliwe, by znaleźć inne źródło finansowania w tak krótkim czasie, jaki mieliśmy na to. Jesteśmy naprawdę ogromnie wdzięczni za wsparcie obu stacji, które dawały nam przez te cztery lata (i wiemy, że niewiele seriali dochodzi aż do czwartego sezonu).

Otrzymałem setki (prawdopodobnie tysiące) wiadomości od fanów, którzy proszą Epitome o wyprodukowanie następnego sezonu albo telewizyjnego filmu, który trzymałby się historii Instant Star. Wiedzcie, że bardzo bym chciał to zrobić - prawdę mówiąc, myślę, że byłem bardziej niż ktokolwiek inny, kto był zaangażowany w Instant Star, poruszony wiadomością o odwołaniu - to bardzo trudne do wyobrażenia, że moglibyśmy znaleźć źródło finansowania, by to zrobić. "Bardzo trudne" nie znaczy "niemożliwe", ale muszę powiedzieć, że byłoby zdymiewające w tym momencie, by odkryć, że jesteśmy w stanie znaleźć źródło finansowania na nagrania następnych odcinków czy filmu.

W każdym razie, mam nadzieję, że ten blog wyjaśnia większość plotek i nieporozumień. Nawet mimo tego, że nie ma piątego sezonu, mogę powiedzieć, że jestem jednym z najbardziej dumnych ludzi na świecie dzięki tej świetnej pracy, którą wszyscy włożyli w 52 odcinki i około 20 odcinków internetowych (Minis), które zostały wyprodukowane przez Instant Star - i niesamowitą muzykę (ponad 60 wspaniałych, nowych piosenek), które poznały światło dzienne i bardzo entuzjastyczną publiczność, i które będą żyć bardzo bardzo długi czas
Firegirl
Firegirl

Liczba postów : 1476
Join date : 07/04/2008
Age : 32
Skąd : z Karaibów

http://firegirl.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Lipciaaaa Wto Lip 08, 2008 5:15 pm

Naprawdé ladnie to powiedzial.
Zal mozna miec tylko do The N.
No cóz. Zyjemy w swiecie obludy...
Lipciaaaa
Lipciaaaa

Liczba postów : 3418
Join date : 04/05/2008
Age : 31
Skąd : Gdy/Tcz/Wro xd

http://photoblog.pl/lipciaaa

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Mrs White Wto Lip 08, 2008 5:39 pm

hmmm ja niektóre rzeczy zrozumiałam inaczej ale to nic :leze!:
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Oldź Wto Lip 08, 2008 10:05 pm

A nie mogą znaleźć jakiegoś sponsora czy petycję czy cokolwiek innego żeby chociaż jeden odcinek jeszcze dokręcić wyjaśniający wszystko...? Rolling Eyes
Oldź
Oldź

Liczba postów : 709
Join date : 03/05/2008
Age : 33
Skąd : Kropka na mapie

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Firegirl Wto Lip 08, 2008 10:06 pm

TO MNIE WKURZA!!!!!!!!!!!!!!
Firegirl
Firegirl

Liczba postów : 1476
Join date : 07/04/2008
Age : 32
Skąd : z Karaibów

http://firegirl.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Sheemeka Czw Lip 24, 2008 3:08 pm

To nie FAIR!!!! Komedie sa fajne, ale tam jest stanowczo za dużo tego humoru, a przeciez w IS jest zabawnie, romantycznie i muzycznie. IS to było coś to był serial o którym nigdy nie zapomne......
Sheemeka
Sheemeka
Mrs. Quincy
Mrs. Quincy

Liczba postów : 5596
Join date : 04/06/2008
Age : 28
Skąd : Toruń

http://www.myspace.com/sheemeka

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Shout Czw Lip 24, 2008 5:29 pm

ja też, Sad
Shout
Shout

Liczba postów : 2529
Join date : 13/06/2008
Age : 30
Skąd : Neverending Story...Wtajemniczeni wiedzą skąd xD

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by mysweettime Sro Lip 30, 2008 6:21 pm

A spójrzmy na to ze strony właścicieli The-n i ludzi, któzy zarządzali budżetem na np. licencje. Może nie opłacałby się im ten sezon? Biznes is Biznes. Nam, fanom ciężko jest na to patrzeć,bo jesteśmy stronniczy. Kochamy ten serial i nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Ciężko mi jest o tym mówić, ale cóż...Wszystko się kiedyś kończy, no może poza Modą Na Sukces Smile
Mi ten serial dał naprawdę dużo,a przede wszystkim was
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Mrs White Czw Lip 31, 2008 8:59 am

zgadzam sie z mst oni chcą zarobić taki jest cel tego co robią jeśli dopuściliby względy jakiekolwiek to pewnie nigdy nie byliby na tej pozycji co są...
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Lipciaaaa Czw Lip 31, 2008 1:30 pm

Mst ma całkowitą rację.
My i tak zawsze będziemy po stronie serialu, jednak sami nie wiemy co się dzieję w The-N. Może groziło im bankructwo, albo coś co spowodowało by nagłą utratę funduszy.
Lipciaaaa
Lipciaaaa

Liczba postów : 3418
Join date : 04/05/2008
Age : 31
Skąd : Gdy/Tcz/Wro xd

http://photoblog.pl/lipciaaa

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by mysweettime Czw Lip 31, 2008 11:58 pm

Ja przez pewien czas miałam ochotę rzucić na nich klątwę i sie nawet modliłam...
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;] Empty Re: Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze ;]

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach