sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Taka niewinna

Go down

Taka niewinna Empty Taka niewinna

Pisanie by Mrs White Czw Mar 27, 2008 9:03 pm

Gwiazdeczka

Co sądzicie o tym odcinku?

.
MrsWhite

mnie sie podobało! akcja z ta cała piersią...

Life is a test but u always do ur best... :rotfl: boskieeee

a co do tej afery z dziewictwem... kolejny raz powiem dobrze że coś takiego poruszyli... bo to przecież normalna sprawa...

i cieszę się że przy tym temacie dali do zrozumienia że dobrze jest czekać na odpowiedni moment... nawet jakby to było dla innych nie zrozumiałe... super!

no Jommy się kłócą nadal... w końcu się godzą... już kiedyś się wypowiedziałam od ich rozmowie... więc może nie będę znowu przeklinać lol :rotfl:

.
Gwiazdeczka

Mi też się ten odcinek podobał. Można się było pośmiać, a dodatkowo poruszyli w nim ważne tematy :mrgreen: No i jeszcze wieeeeeelka bitwa o Sadie :]

.
MrsWhite

taaa "o Sadie" ;-)

.
Olusia:*

hehe ale jaka byla zadowlona pod koniec i mowi do jude ze to o nia sie bili :mrgreen: a swoja droga jak myslicie czy tommy dobrze zrobil bijac kwesta?? czy moze przesadzil??

.
MrsWhite

dla mnie przesadził... ale wiecie to facet jakby nie było... wolą pięści od rozmowy...

ale generalnie Kwest powiedział mu prawdę

.
Olusia:*

jak zapytalam mojego faceta czego sie tak czesto chlopy bija to mi powiedzial "my wolimy to zalatic raz dwa, a nie knuć jakies intrygi i sobie dogryzac latami jak wy"

.
MrsWhite

i dobrze Ci powiedział ehehhe

.
Dorota_Girl

Tommy przesadził , waląc Kwesta. Ale, cóż, poniosło go Rolling Eyes :mrgreen:
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach