sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

+2
Sheemeka
Joo
6 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Pią Paź 17, 2008 9:07 am

[treść ukryta przez autorkę, zresztą kto teraz będzie to czytał?]


Ostatnio zmieniony przez Joo dnia Pią Wrz 17, 2010 5:27 pm, w całości zmieniany 7 razy

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Sheemeka Pią Paź 17, 2008 7:33 pm

Fajne, ale nie wiem jeszcze czgeo mogę się spodziewadź po tym opowiadaniu Wink
Sheemeka
Sheemeka
Mrs. Quincy
Mrs. Quincy

Liczba postów : 5596
Join date : 04/06/2008
Age : 28
Skąd : Toruń

http://www.myspace.com/sheemeka

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by kToSiEk Pią Paź 17, 2008 8:05 pm

Chyba nie moja tematyka...

Tytuł przeczytałam: "Amo... fleo... rodeo..." Razz
kToSiEk
kToSiEk

Liczba postów : 939
Join date : 30/03/2008
Age : 30

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Sob Paź 18, 2008 3:22 pm

Sheemeka napisał:Fajne, ale nie wiem jeszcze czgeo mogę się spodziewadź po tym opowiadaniu Wink

I dobrze, że nie wiesz... Wink

kToSiEk napisał:Tytuł przeczytałam: "Amo... fleo... rodeo..." Razz

To by było niezłe! :leze!:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Pon Paź 20, 2008 3:14 pm

[treść ukryta przez autorkę, zresztą kto teraz będzie to czytał?]


Ostatnio zmieniony przez Joo dnia Pią Wrz 17, 2010 5:28 pm, w całości zmieniany 2 razy

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by mysweettime Sro Paź 22, 2008 5:33 pm

Ojej,nie wiem co napisać. Zacznę tak,Joo nie wiedziałam czego mogę sie po tobie spodziewać,poniewaz przynzam się szczerze,nie znałam cię i jakoś tak nie miałyśmy więzi. Ale kiedy teraz to przezcytałam to wow. Jeszcze nigdy nie czytałam czegoś o takiej tematyce,bardzo mi się podoba i juz nie mogę się dozczekać kolejnej części! Już sam pomysł budzi podziw Very Happy I ten pomysłowy tytuł ah... :*:
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Czw Paź 23, 2008 3:50 pm

[treść ukryta przez autorkę, zresztą kto teraz będzie to czytał?]


Ostatnio zmieniony przez Joo dnia Pią Wrz 17, 2010 5:28 pm, w całości zmieniany 1 raz

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by mysweettime Czw Paź 23, 2008 6:21 pm

Nawet tyle lat temu faceci byli pokręceni i trudni haha Bardzo mi się pdoobało. Szczególnie te teksty typu ''papirusowa robota'' hah Joo,imponujesz mi poraz kolejny,nie wiedziałam,że znasz łacinę! Cudo xD Aż jestem ciekawa jak to sie dalej rozwinie,fajnie byłoby,gdyby przeżyli razem wiele przygód,podróżując po świecie,nie koniecznie jako para,ale przyjaciele.
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Pią Paź 24, 2008 9:13 am

mysweettime napisał:Nawet tyle lat temu faceci byli pokręceni i trudni haha Bardzo mi się pdoobało. Szczególnie te teksty typu ''papirusowa robota'' hah Joo,imponujesz mi poraz kolejny,nie wiedziałam,że znasz łacinę! Cudo xD Aż jestem ciekawa jak to sie dalej rozwinie,fajnie byłoby,gdyby przeżyli razem wiele przygód,podróżując po świecie,nie koniecznie jako para,ale przyjaciele.

Pokręceni i trudni faceci nie są tylko wymysłem XX wieku! Wink W sumie Otis nie jest trudnym facetem, po prostu nie każdemu dane jest go zrozumieć. Ja, jako humanistka, doskonale rozumiem takie postaci. Po części sama jestem takim Otisem - dużo gadam, a przez to wiele osób mnie nie rozumie...

"Papirusowa robota" jest moim małym "złodziejstwem" z filmu "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra", na podstawie którego stworzyłam to opowiadanie, oczywiście w wersji Fan-Fiction. Znam łacinę, ale nie na tyle, by się nią swobodnie posługiwać. Łacina obecnie to mądre sentencje i masa gramatyki, co akurat mi nie przeszkadza, bo mamy fantastyczną panią profesor. Smile Nie wiem, czy zdążą przeżyć te "wiele przygód", bo znając mnie, szybko zakończę... Tak czy inaczej:


[treść ukryta przez autorkę, zresztą kto teraz będzie to czytał?]


Ostatnio zmieniony przez Joo dnia Pią Wrz 17, 2010 5:29 pm, w całości zmieniany 2 razy

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by kToSiEk Pią Paź 24, 2008 8:58 pm

Eeee, kurczę...
Ciekawie się robi Razz
kToSiEk
kToSiEk

Liczba postów : 939
Join date : 30/03/2008
Age : 30

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Sob Paź 25, 2008 3:03 pm

Staram się. Merci beaucoup! :*:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by mysweettime Nie Paź 26, 2008 2:36 am

Ten odcinek skojarzył mi się z pewnym francuskim przyslowiem ,,Jeśli wydaje ci się,że kobieta,którą kochasz nie zwraca na ciebie uwagi to jesteś centymetr do jej zdobycia''.Bardzo mi się podoba,robi się coraz ciekawiej,tylk troszeczkę za krótkie odcinki,ale dlugość pozostawiam tobie Joo,bo to zależy od twórcy.W dzisiejszym odcinku najbardziej podobały mi się rozmowy Otisa z zamym sobą .Czekam na kolejny odcinek :*:
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Sheemeka Nie Paź 26, 2008 11:47 am

Świetne Joo :*: Otis Wink
Sheemeka
Sheemeka
Mrs. Quincy
Mrs. Quincy

Liczba postów : 5596
Join date : 04/06/2008
Age : 28
Skąd : Toruń

http://www.myspace.com/sheemeka

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Nie Paź 26, 2008 4:09 pm

mysweettime napisał:Ten odcinek skojarzył mi się z pewnym francuskim przyslowiem ,,Jeśli wydaje ci się,że kobieta,którą kochasz nie zwraca na ciebie uwagi to jesteś centymetr do jej zdobycia''.W dzisiejszym odcinku najbardziej podobały mi się rozmowy Otisa z zamym sobą .

Takie rozmowy z samym sobą nazywamy w literaturze "mową pozornie zależną". Smile Hehe, ładne przysłowie. Smile

Dziękuję. :*:


Sheem, no ba! :baaa:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Pon Paź 27, 2008 4:35 pm

[treść ukryta przez autorkę, zresztą kto teraz będzie to czytał?]


Ostatnio zmieniony przez Joo dnia Pią Wrz 17, 2010 5:30 pm, w całości zmieniany 1 raz

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by mysweettime Sro Paź 29, 2008 6:25 pm

Ojej,aż mi się przypomniała pewna chwila z przyjaciółką,byłyśmy same w mieszkaniu i jakoś o 3 Magda zaczęła płakać,żaląc się na swój los i swoją osobę,na to ja ja przytuliłam i zaczęłam wyć jeszcze głosniej :lol2: Efekt był taki,że to ona mnie musiała pocieszać,żebym sie uspokoiła :leze!:
Ale do rzeczy,podoba mi się,cóź więcej mogę napisać. Joo,w tym wszytskim wiesz co mi się najbardziej podoba? To,że mogę sie oderwać od codziennego życia i przenieść do tak dawnych czasów,poczuć się jak Aurelia i zapomnieć na chwilę o szkole,ocenach,kłótniach. Apropo,jak ja nie lubie jazdy na wielbłądzie! Działa na mnie jak pływanie statkiem,biorąc pod uwagę moją chorobę morską to :leze!: Zawsze jest :zebytylko: ten wielbłąd się zatrzymał.
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Sro Paź 29, 2008 6:33 pm

mysweettime napisał:Joo,w tym wszytskim wiesz co mi się najbardziej podoba? To,że mogę sie oderwać od codziennego życia
i przenieść do tak dawnych czasów,poczuć się jak Aurelia i zapomnieć na chwilę o szkole,ocenach,kłótniach.

Cieszę się, że tak na to reagujesz. :*


Ostatnio zmieniony przez Joo dnia Pią Wrz 17, 2010 5:30 pm, w całości zmieniany 1 raz

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Pią Paź 31, 2008 10:04 am

[treść ukryta przez autorkę, zresztą kto teraz będzie to czytał?]


Ostatnio zmieniony przez Joo dnia Pią Wrz 17, 2010 5:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Lockit Pią Paź 31, 2008 4:21 pm

Czemu takie krótkie? To twoje opowiadanie, Joo, naprawdę przyjemnie się czyta. Wink
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Pią Paź 31, 2008 4:28 pm

Hej, to przecież jeszcze nie koniec! Smile Dzięki. :*:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by moniavelsara Pią Paź 31, 2008 8:07 pm

Odcinek świetny... Wink
Ale to zakończenie takie... melodramatyczne... White & Patsy
moniavelsara
moniavelsara

Liczba postów : 3573
Join date : 11/06/2008
Age : 30
Skąd : Sandomierz

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Sob Lis 01, 2008 4:08 pm

I tak ma być! White & Patsy Dobry melodramat nie jest zły. Smile Ale jest za to zUy! :leze!:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Pon Lis 03, 2008 4:04 pm

[treść ukryta przez autorkę, zresztą kto teraz będzie to czytał?]


Ostatnio zmieniony przez Joo dnia Pią Wrz 17, 2010 5:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Pią Lis 07, 2008 10:09 am

[treść ukryta przez autorkę, zresztą kto teraz będzie to czytał?]


Ostatnio zmieniony przez Joo dnia Pią Wrz 17, 2010 5:32 pm, w całości zmieniany 2 razy

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Sheemeka Pią Lis 07, 2008 2:10 pm

Piękne Wink
Sheemeka
Sheemeka
Mrs. Quincy
Mrs. Quincy

Liczba postów : 5596
Join date : 04/06/2008
Age : 28
Skąd : Toruń

http://www.myspace.com/sheemeka

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach