sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

+2
Sheemeka
Joo
6 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE - Page 2 Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Pią Lis 07, 2008 3:36 pm

Dziękuję. :*:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE - Page 2 Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Pią Lis 14, 2008 10:09 am

[treść ukryta przez autorkę, zresztą kto teraz będzie to czytał?]


Ostatnio zmieniony przez Joo dnia Pią Wrz 17, 2010 5:32 pm, w całości zmieniany 1 raz

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE - Page 2 Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by kToSiEk Pią Lis 14, 2008 4:37 pm

Nooo taaaak, bo jakżeby inaczej to się mogło skończyć Wink
Teraz przeczytałam całe opowiadanie. Dobre, tylko trochę przewidywalne. Rozwija się, rozwija, później następuje bach, krach i potem łup, ani się człowiek obejrzy, a już są razem.
Nie pomyśl sobie, że silę się na bycie jakimś krytykiem literackim, bo nie mam o tym zielonego (ani zresztą żadnego innego) pojęcia. Ja tylko się podzieliłam moimi odczuciami Wink
I jeszcze mnie trochę język drażni, bo jakby... mało subtelna jestem Razz
kToSiEk
kToSiEk

Liczba postów : 939
Join date : 30/03/2008
Age : 30

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE - Page 2 Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Pią Lis 14, 2008 4:42 pm

Spoko, luzik, kumam. Dzięki. :*:

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE - Page 2 Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by mysweettime Wto Lis 25, 2008 11:37 pm

Przepraszam,że dopiero teraz,ale ostatnio miałam jakby to ująć ''zawirowanie'' w moim małym świecie i na śmierc zapomniałam o Otisie.Wiem,nie powinnam.Ah,szkoda,że to koniec.ale cieszę się,że był HAPPY END! Te ostatnie odcinki - świetne. To ukazanie tylu uczuć i emocji w bądź co bądź krótkiej treści odcnków. Nie wiem jak ty to zrobiłaś,że udało mi się wciagnać w to w 100 %,a ostatnio mam problemy z konsentracją....
A więc dziękuję za AURELIE,Otisa i całą reszte :*:
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE - Page 2 Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Joo Sro Lis 26, 2008 10:38 am

mysweettime napisał:Przepraszam,że dopiero teraz,ale ostatnio miałam jakby to ująć ''zawirowanie'' w moim małym świecie i na śmierc zapomniałam o Otisie.Wiem,nie powinnam.Ah,szkoda,że to koniec.ale cieszę się,że był HAPPY END! Te ostatnie odcinki - świetne. To ukazanie tylu uczuć i emocji w bądź co bądź krótkiej treści odcnków. Nie wiem jak ty to zrobiłaś,że udało mi się wciagnać w to w 100 %,a ostatnio mam problemy z konsentracją....
A więc dziękuję za AURELIE,Otisa i całą reszte :*:

Ojej, dziękuję za tyle miłych słów. :*:

Jak mogłaś zapomnieć o Otisie?! Wink No baaaaa, happy end w moich opowiadaniach musi być (chyba że mowa o tym opowiadaniu o Hunterze...)! Smile Udało mi się ukazać tyle uczuć i emocji w tak krótkiej treści, bo jestem już po omawianiu epoki romantyzmu i "Cierpieniach młodego Wertera"! :leze!: Ale mówiąc serio, to po prostu dlatego, że łatwo się wszystkim egzaltuję (niepotrzebnie podniecam) i nie miałam większych problemów z wyobrażeniem sobie takiej sytuacji. Po prostu lubię łzawe momenty i happy endy. Smile

Joo

Liczba postów : 3775
Join date : 13/08/2008

Powrót do góry Go down

Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE - Page 2 Empty Re: Amo... fleo... doleo... - SKOŃCZONE

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach