sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Coś ciekawego o "I don't know if i should stay"

+2
Mrs White
Olusia:*
6 posters

Go down

Coś ciekawego o "I don't know if i should stay" Empty Coś ciekawego o "I don't know if i should stay"

Pisanie by Olusia:* Czw Mar 27, 2008 10:30 pm

Znalazlam pewna piosenke, ktora ma podobna linie melodii do piosenki "I don't know if I should stay". Jak myslicie czy producenci serialu postanowili odświerzyc nieco stara wersje i pozmieniac slowa?? zobaczcie sami!
https://www.youtube.com/watch?v=FGxfgHHAVJU
Olusia:*
Olusia:*
Admin
Admin

Liczba postów : 908
Join date : 26/03/2008
Age : 34
Skąd : Puławy

Powrót do góry Go down

Coś ciekawego o "I don't know if i should stay" Empty Re: Coś ciekawego o "I don't know if i should stay"

Pisanie by Mrs White Czw Mar 27, 2008 10:40 pm

no całkiem możliwe... podobieństwo słychać...
Mrs White
Mrs White
Admin
Admin

Liczba postów : 3863
Join date : 26/03/2008
Age : 37
Skąd : o.O

https://sweetthink.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Coś ciekawego o "I don't know if i should stay" Empty Re: Coś ciekawego o "I don't know if i should stay"

Pisanie by mysweettime Nie Kwi 06, 2008 5:54 pm

Oł,jakieś trochę starawe,jak ty to znalazłaś?Wydaje mi się,że melodja jest troche podobna,ale nie ma dużego podobieństwa. Ale to video jest trochę wzruszające [ja to zawsze się wzruszam].
mysweettime
mysweettime
Mrs. Rozon
Mrs. Rozon

Liczba postów : 3285
Join date : 30/03/2008
Age : 28
Skąd : Kołobrzeg

Powrót do góry Go down

Coś ciekawego o "I don't know if i should stay" Empty Re: Coś ciekawego o "I don't know if i should stay"

Pisanie by Mey Sob Lip 19, 2008 10:32 pm

Podobne, ale mi sie wydaje że to raczej przypadek.
Mey
Mey

Liczba postów : 66
Join date : 18/07/2008

Powrót do góry Go down

Coś ciekawego o "I don't know if i should stay" Empty Re: Coś ciekawego o "I don't know if i should stay"

Pisanie by Shout Pon Lip 28, 2008 2:17 pm

mi się wydaje że ta piosenka nie ma większego związku z I don't...Producenci by nie zrobili plagiatu...
Shout
Shout

Liczba postów : 2529
Join date : 13/06/2008
Age : 30
Skąd : Neverending Story...Wtajemniczeni wiedzą skąd xD

Powrót do góry Go down

Coś ciekawego o "I don't know if i should stay" Empty Re: Coś ciekawego o "I don't know if i should stay"

Pisanie by ziółko Pon Lip 28, 2008 4:50 pm

Tak szczerze to nie widzę jakiegoś wieeeelkiego podobieństwa. Właściwie to wcale nie widzę Neutral
ziółko
ziółko

Liczba postów : 1134
Join date : 22/04/2008
Age : 35
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Coś ciekawego o "I don't know if i should stay" Empty Re: Coś ciekawego o "I don't know if i should stay"

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach