sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Robert Pattinson

+15
kToSiEk
naciak
Lipciaaaa
Rose
Fresa
Wondergirl
Sarah
marta
Joo
Lockit
Sheemeka
Laffy
PatsyGirl
addiek
Mrs White
19 posters

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by Rose Pią Lut 27, 2009 9:44 pm

Natalie Portman i Robert Pattinson = NOWA PARA?!

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Paris Hilton próbowała poderwać Roberta Pattinsona. Gwiazda rzuciła się na niego na jednym z przyjęć zorganizowanych po tegorocznej gali Oscarów. Okazuje się, że Paris nie była jedyną adoratorką Pattinsona tego wieczoru. Ponoć sporą jego część spędził z Natalie Portman.

Znajomi aktorki donoszą, że Natalie zwróciła uwagę na Roberta już na premierze filmu Zmierzch. Była bardzo podekscytowana tym, że oboje dostali zaproszenia na to samo przyjęcie. Widać mroczny Robert podoba się nie tylko nastoletnim fankom, ale także koleżankom z branży.

Natalie przyszła na przyjęcie dla niego. To było oczywiste, że jej się podoba – wyznał dziennikarzom znajomy aktorki. Od razu do niego podeszła. Flirtowali ze sobą cały wieczór. Prócz momentu, gdy do stolika przysiadła się Paris. Widać było, że Robertowi odpowiada towarzystwo Natalie. Nie odrywał od niej oczu.

Natalie Portman i Robert Pattinson – myślicie, że do siebie pasują?


ciekawe z kim go spikną za tydzień, może z Amy Winehouse ?
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by naciak Pią Lut 27, 2009 9:52 pm

ja tam obstawiam na Tolę.
poważnie.
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by PatsyGirl Pią Lut 27, 2009 10:11 pm

Nieee... raczej Doda albo Jola Rutowicz -.-

No ale Natalie Portman nie jest tak tragiczna jak Paris.
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by Rose Pią Lut 27, 2009 11:58 pm

stawiam dyche na Jolkę ;]

Natalie jest bardzo ładna ( troche chuda - zdarza sie ;] ) i jest też dobra aktorka.
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by `Syll Nie Mar 01, 2009 2:21 am

a ona nie jest od niego o wiele starsza? xD
`Syll
`Syll

Liczba postów : 1631
Join date : 08/08/2008
Age : 31
Skąd : Blachownia

http://www.drewniana.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by naciak Nie Mar 01, 2009 11:18 am

Natalie Portman (właściwie Natalie Hershlag; ur. 9 czerwca 1981 w Jerozolimie)
Robert "Rob" Thomas Pattinson (ur. 13 maja 1986 roku w Londynie)

eeeee, nie 5 lat to nie tak wiele.
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by `Syll Wto Mar 03, 2009 12:34 am

w sumie to nie. xD
ale ona mi jakoś do niego nie pasuje. xD
`Syll
`Syll

Liczba postów : 1631
Join date : 08/08/2008
Age : 31
Skąd : Blachownia

http://www.drewniana.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by Rose Wto Mar 03, 2009 10:39 pm

Pattinson CHCIAŁ RZUCIĆ AKTORSTWO!

Robert Pattinson to w tej chwili jeden z najbardziej pożądanych młodych aktorów. Rola wampira w filmie Zmierzch przyniosła mu niezwykłą popularność. Wszystko stało się tak nagle... jak to w show-biznesie. Jeszcze kilka lat temu nikt go nie znał i miał duże problemy ze zdobyciem jakiejkolwiek roli. Przyznaje, że był na tyle sfrustrowany, że chciał rzucić aktorstwo.

Czułem się odrzucony i nie mogłem już patrzeć na show-biznes - wspomina z żalem. Wszystkim zależało jedynie na pieniądzach. Bez nich nikt się tu nie liczy. Nie chciałem być częścią tego gówna. Zależało mi jedynie na sztuce.

To nie przypadek, że Pattinson używa czasu przeszłego. Teraz bowiem sporo się pozmieniało. Menedżerowie wywalczyli dla niego niezwykle korzystny kontrakt. Za każdą kolejną część Zmierzchu dostanie aż... 10 milionów dolarów!

Chcielibyście być "częścią tego gówna"?
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by PatsyGirl Wto Mar 03, 2009 11:43 pm

Ja bardzo chętnie xD
Moim zdaniem teraz wszędzie liczą się pieniądze i znajomości.

No ale wysoka gaża wymaga większego nakładu pracy i talentu. Bywa.
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by Sheemeka Czw Mar 05, 2009 9:55 pm

Racja. Teraz liczą sie tylko pieniądzę no i znajomości bo bez tego się nei obejdzie, no i łód szczęścia. Niektórzy ludzie którzy nei mają talentu mają szczęście za to ci co mają talent go nie mają ale tak bywa. Life is brutal...
Sheemeka
Sheemeka
Mrs. Quincy
Mrs. Quincy

Liczba postów : 5596
Join date : 04/06/2008
Age : 28
Skąd : Toruń

http://www.myspace.com/sheemeka

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by Rose Wto Mar 10, 2009 4:31 pm

Magan Fox uwiodła Pattinsona!

Roberta Pattinsona kochają miliony nastolatek – każda marzy, że to w niej zakocha się Edward, z którym utożsamiają młodego aktora. Gwiazdor budzi także ogromne zainteresowanie mediów. Pomimo ogromnej popularności i powodzenia u kobiet trzyma się z dala od skandali. Dlatego każdy paparazzi marzy, aby przyłapać go na romansie ze sławną pięknością lub nastoletnią fanką.

Czar niedostępnego Pattinsona działa także na inne gwiazdy. Próbowała go już uwieść naczelna podrywaczka Hollywood - Paris Hilton. Pattinson jednak wolał towarzystwo Natalie Portman niż mizdrzenie się dziedziczki. W mediach natychmiast pojawiły się doniesienia o romansie Roberta z aktorką. Plotki szybko jednak ucichły, gdyż gwiazdor zmienił obiekt zainteresowań. Amerykańscy paparazzi odkryli, że 22-latek regularnie spotyka się z Megan Fox.

Zmysłowa gwiazda, uznana za jedną z najsekowniejszych kobiet świata, zerwała ze swoim facetem kilka tygodni temu. Szybko znalazła sposób na pocieszenie i poprawę humoru. Uwiedzenie "dziewiczego: Pattinsona to niezła zdobycz dla tej wytrawnej łowczyni męskich serc. Megan i Roberta kilkakrotnie widziano w jednym z hoteli w Los Angeles. Po wspólnie zjedzonej kolacji para wsiadła do jednej limuzyny i wspólnie opuściła restaurację.

Myślicie, że wybuchowa Fox uwiodła nieco nieśmiałego Pattinsona?
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by PatsyGirl Wto Mar 10, 2009 6:26 pm

Ja myślałam, że ona czeka na Zekusia Elfonusia.
Plotka jak nic.

Niedługo napiszą, że Rob regularnie spotyka się z Amy Winehouse -.-
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by Rose Pią Mar 13, 2009 6:14 pm

Brał środki uspokajające!

Robert Pattinson to jeden z niewielu młodych gwiazdorów, którzy mają dystans do kariery i pieniędzy. Aktor ze spokojem znosi histeryczne zainteresowanie nastolatek i nie przejmuje się nachalną uwagą mediów. Odtwórca głównej roli w filmie Zmierzch twierdzi, że ma dobre podejście do show-biznesu, gdyż jest bardzo nieśmiały. Nie zapomniał także, jak wyglądało jego życie, zanim osiągnął sukces. Zanim zdobył rolę w pierwszym filmie, miał bardzo niską samoocenę. W wywiadzie dla miesięcznika GQ wyznał, że wyjątkowo stresował się przed każdym castingiem. Był zdenerwowany do tego stopnia, że zaczął brać środki uspokajające.

Zacząłem brać valium, bo nie byłem w stanie zapanować nad nerwami podczas castingów – mówi w wywiadzie Pattinson. Za pierwszym razem wziąłem lek na pusty żołądek i ledwo stałem na nogach. Pewnie wzięli mnie za jakiegoś ćpuna. Oczywiście roli nie dostałem.

W końcu zacząłem brać mniejsze dawki - dodaje. Na casting do "Zmierzchu" wystarczyła ćwiartka tabletki. Może to mi nawet pomogło. Dobrze wczułem się w Edwarda, który dusi swoje emocje.

Pattinson zapewnia, że już nie bierze środków uspokajających. Kasowy i medialny sukces Zmierzchu wyleczył go z kompleksów. Nie dziwimy się… jest obecnie jedynym z najbardziej pożądanych mężczyzn na świecie.
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by `Syll Nie Mar 15, 2009 10:10 am

nie wiem, co o tym sądzić.
`Syll
`Syll

Liczba postów : 1631
Join date : 08/08/2008
Age : 31
Skąd : Blachownia

http://www.drewniana.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by naciak Nie Mar 15, 2009 5:09 pm

ja myślę o tym coś w tym stylu: bla bla bla bla.
dziękuję.
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by marta Nie Mar 15, 2009 9:05 pm

nie ogarniam.
mi już przeszło,
to jest żałosne jak na mój gust.
tyle zamieszania w około jednego roberta,
aktor jak każdy inny -.-

edit:
rozwalają mnie wiadomości typu,
"robert pattinson się spocił!"
chrryyyste! jak my to przeżyjemy!
marta
marta

Liczba postów : 1573
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Skąd : waarszawa

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by kToSiEk Nie Mar 15, 2009 10:24 pm

Robert jest teraz kul. Znudzi się i wtedy o kim innym będą pisać takie pierdoły.
kToSiEk
kToSiEk

Liczba postów : 939
Join date : 30/03/2008
Age : 30

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by Rose Pon Mar 16, 2009 2:48 pm

"Dziewictwo straciłem z mężczyzną"

Robert Pattinson od kilku miesięcy jest numerem jeden na liście najbardziej pożądanych przez nastolatki gwiazdorów. Niebawem wizerunek romantycznego kochanka ze Zmierzchu może zostać zniszczony. W kolejnym filmie młody aktor stanął przed trudnym wyzwaniem. Rola w Little Ashes wymagała od niego zagrania w ostrej scenie erotycznej… z facetem.

Brytyjczyk wciela się w rolę Salvadora Dali, który wdaje się w bardzo skomplikowany romans ze swoim przyjacielem, pisarzem Federico Garcią Lorcą. Jedna ze scen w filmie pokazuje "próbę" uprawiania seksu między mężczyznami.

To był mój pierwszy raz przed kamerą i do tego z facetem
– mówi Pattinson w ostatnim wywiadzie. To była ostra scena erotyczna. Nasi bohaterowie próbują robić to "od tyłu". Ponieważ im nie wychodzi, obaj wpadają w histerię i zaczynają płakać. Atmosfera na planie była bardzo gęsta. Ekipa ledwo co powstrzymała się od śmiechu. Czułem się wyjątkowo zażenowany.

Pattinson milczy na temat swoich doświadczeń erotycznych w prawdziwym życiu. Gwiazdor słynie ze skrytej natury. Nigdy nie opowiada mediom o swoich podbojach ani przeszłości. Chciałybyście wiedzieć, z kim i kiedy naprawdę stracił dziewictwo?



obiecałam sobie, że nie dodam tu wiecej artykułów z pudla, ale nie mogłam sie powstrzymać... możecie mnie zlinczować, ale nie mogła, po prostu nie mogłam.

:leze!: :leze!::leze!::leze!::leze!::leze!::leze!:
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by PatsyGirl Pon Mar 16, 2009 7:40 pm

Nasi bohaterowie próbują robić to "od tyłu".

Jakbym słyszała jakąś niedojrzałą dziewczynkę O.o
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by naciak Pon Mar 16, 2009 8:20 pm

ŁIIIIII TAAAAAAAK! TAK TAK CHCĘ WIEDZIEĆ Z KIM STRACIŁ DZIEWICTWO, TJ PRAWICTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAM NADZIEJĘ, ŻE Z JAKOMŚ SŁIT LASIOM JAK JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HIHIHIHIH NO DOBRA POWIEM WAS SIKRET, ALE TAKI TOP, OKIIII???????????????? TO BYŁAM JA! NO JA TESH NIE MOGEM W TO UWIERZYĆ, AEL TAAAK! HEHEHHIHIIHIHIHIHHNEHEHEGNB.


dziękuję. skończyłam.
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by marie_helen Pon Mar 16, 2009 9:10 pm

naciak napisał:ŁIIIIII TAAAAAAAK! TAK TAK CHCĘ WIEDZIEĆ Z KIM STRACIŁ DZIEWICTWO, TJ PRAWICTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAM NADZIEJĘ, ŻE Z JAKOMŚ SŁIT LASIOM JAK JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HIHIHIHIH NO DOBRA POWIEM WAS SIKRET, ALE TAKI TOP, OKIIII???????????????? TO BYŁAM JA! NO JA TESH NIE MOGEM W TO UWIERZYĆ, AEL TAAAK! HEHEHHIHIIHIHIHIHHNEHEHEGNB.


dziękuję. skończyłam.


HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! :brawa: idealne podsumowanie.
marie_helen
marie_helen

Liczba postów : 191
Join date : 01/04/2008
Age : 34
Skąd : Torun

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by naciak Pon Mar 16, 2009 9:26 pm

hahaha, dzięki. xd
jezu ja już na to patrzeć się nie mogę. a jak mam czytać takie coś to normalnie kurde piorun mnie strzela. xd
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by marie_helen Wto Mar 17, 2009 12:44 am

O nieee, ja mam zdecydowanie inaczej. Moja fascynacja saga trwa juz naprawde dlugo, dlatego staram sie blokowac te wszystkie debilne komentarze i zachowania, by nie stracilo to dla mnie swojej magii. I dokladnie tak samo jest z Pattinson'em. E tam, nic nie poradze na to, ze jest tyle niewyrzytych nastolatek, pseudo idolek. Trudno. Przez to jest zapotrzebowanie na te bzdurne rzeczy, ale najwazniejsze to to, co dla ciebie to oznacza i by nie dac sobie wcisnac tej komercyjnej papki.

''Trying to do it doggie-style. Trying to have a nervous breakdown while doing it doggie-style. And it wasn’t even a closed set. There were all these Spanish electricians giggling to themselves'' - no niestety tak powiedzial ;D No ale coz, opisywal scene z filmu i tyle. Tez nie ma co byc takim pruderyjnym, hehehe
marie_helen
marie_helen

Liczba postów : 191
Join date : 01/04/2008
Age : 34
Skąd : Torun

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by naciak Wto Mar 17, 2009 1:46 am

marie - niewyżytych. : d (sory jestem przewrażliwiona na tym punkcie.)

mnie osobiście bardziej wciągnęły książki a nie film i do ekranizacji podchodziłam na zasadzie 'o jak fajnie' ale nic więcej.. więc nie czuję jakiejś szczególnej więzi z aktorami, a na te debilne komentarze i coraz to ciekawsze NJUSY patrzeć się nie mogę. bo tyle co to jeszcze na początku było zabawne teraz już wzbudza we mnie poważną irytację. i już nic na to nie poradzę..
naciak
naciak

Liczba postów : 5520
Join date : 27/03/2008
Age : 30
Skąd : Gdynia.

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by marie_helen Wto Mar 17, 2009 2:10 am

naciak napisał:marie - niewyżytych. : d (sory jestem przewrażliwiona na tym punkcie.)

Hehehe dzieki ;D Szczerze mowiac to sie dziwie, ze zrobilam blad. Tez jestem przewrazliwiona na tym punkcie i staram sie ich nie robic, no ale od czasu do czasu sie zdarzaja :> I nie masz za co przepraszac, lepiej wytykac bledy ortograficzne Wink
marie_helen
marie_helen

Liczba postów : 191
Join date : 01/04/2008
Age : 34
Skąd : Torun

Powrót do góry Go down

Robert Pattinson - Page 7 Empty Re: Robert Pattinson

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach