sweetthink
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Breaking Dawn - Nasze wrażenia

+13
Joo
Sarah
Wega
`Syll
marie_helen
kToSiEk
Mia
Rose
moniavelsara
PatsyGirl
Sheemeka
Laffy
Mrs White
17 posters

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by PatsyGirl Nie Mar 01, 2009 5:09 pm

Księga Jacoba mnie rozwaliła totalnie. Księga Belli prawie w ogóle.
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by Sheemeka Nie Mar 01, 2009 10:44 pm

A ja po księze Jacoba strasznie go polubiłam za to nie przepadałam za Bellą i naet mi sie jej księgi czytać nei chciało po księdze Jacoba, kiedy spojrzałm na to z jego perspektywy...
Sheemeka
Sheemeka
Mrs. Quincy
Mrs. Quincy

Liczba postów : 5596
Join date : 04/06/2008
Age : 28
Skąd : Toruń

http://www.myspace.com/sheemeka

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by `Syll Wto Mar 03, 2009 12:33 am

eh . nie powaliła mnie ksiąga Jacoba tak bardzo jak się spodziewałam po waszych wypowiedziach.
może i troche bardziej go polubiłam ... ale to wszystko.
`Syll
`Syll

Liczba postów : 1631
Join date : 08/08/2008
Age : 31
Skąd : Blachownia

http://www.drewniana.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by PatsyGirl Wto Mar 03, 2009 5:46 pm

Najgorzej ryczałam, kiedy Jacob sprzeciwił się sforze...
No dla Belli, tej Belli, która go tak raniła, opuścił swoich bliskich i gotów był wręcz z nimi walczyć. Sad
PatsyGirl
PatsyGirl
Mrs. Leto
Mrs. Leto

Liczba postów : 5911
Join date : 26/03/2008
Age : 32

http://www.patsy-girl.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by `Syll Sro Mar 04, 2009 12:07 am

ja się wzruszyłam, gdy edward prosił jacoba o to, żeby zrobił belli dziecko. ja wtedy zaniemówiłam .
`Syll
`Syll

Liczba postów : 1631
Join date : 08/08/2008
Age : 31
Skąd : Blachownia

http://www.drewniana.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by Lockit Pon Mar 30, 2009 4:37 pm

No co tu tak cicho po tej premierze? Smile
Ja przeczytałam dwa razy i chyba w tym tygodniu przeczytam jeszcze raz, bo po prostu nie mogę ;] Całą książkę prawie przepłakałam, a gdy doszłam do momentu, gdy Edward żegnał się z Jacobem 'mój bracie... mój synu' to już po prostu się płaczem zanosiłam. Very Happy Ten fragment był cudowny, to jest nawet mało powiedziane.
Ogólnie to zdziwiła mnie ta książka. Według mnie bardzo się różni od poprzednich części sagi. Najbardziej zdziwiło mnie to, jak zmieniła się Bella. Na początku trochę mnie zdenerwowała ta cała ciąża i nawet do tej pory nie mogę się przekonać do Renesmee. O i jeszcze po prostu byłam w szoku, gdy Jacob wpoił sobie córkę Belli. Nie spodobała mi się za bardzo ta część, no ale cóż. xd I jeszcze księga Jacoba. Cuuuudo.
O i jeszcze Bella jako wampirzyca. To było trochę dziwne, gdy Edwarda zabolało, gdy go uścisnęła. Oo.
A co do momentów, które mnie rozśmieszyły, to nie mogłam po prostu z tego, gdy Bella załatwiała dokumenty na nazwisko Wolfe. :lol2: I jeszcze gdy zaatakowała Jacoba, bo sobie skrócił Renesmee do Nessie. Potwór z Loch Ness. :leze!:
Ogólnie to książka na początku mnie zdziwiła, potem baaaaaardzo mi sie podobała, potem było mi smutno, a teraz znowu jestem w euforii. Very Happy Była taka wzruszająca, ale gdy sobie pomyślę, że już koniec... Sad
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by marta Pon Mar 30, 2009 8:52 pm

a jak tak jak już podeszłam inaczej do tej książki to może nie była taka zła,
ale kuuurde co to za masakra tam jest?
łożyska się odklejają, kręgosłupy się łamią, naczynka pękają, jacob ma chore fantazje, a reneesme przeżera bellę od środka.
no patologia normalnie.
poza tym, całkiem, całkiem.

EDIT:
i rumuńsko się kończy.
i żyli długo i szczęśliwie, kuurde.
marta
marta

Liczba postów : 1573
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Skąd : waarszawa

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by Wega Sro Kwi 01, 2009 11:15 am

Popieram zdanie Lockit. Książka taka inna, ale wg. mnie naprawdę dobra. Trochę się tam dzieje. I te żarty Jacob'a, które tyczyły się Rosalie - :leze!: Szkoda, tylko właśnie, że to koniec. Sad
Wega
Wega

Liczba postów : 132
Join date : 22/04/2008
Age : 31
Skąd : twórczy światxD

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by asiula16 Sob Kwi 04, 2009 11:00 am

mnie się bardzo podobała Smile też kilka razy płakałam,śmiałam się,niektóre momenty mnie nudziły . Akurat wolę księgi Belli niż Jacoba Smile
ale ogólnie świetne wrażenia Very Happy
asiula16
asiula16

Liczba postów : 125
Join date : 03/05/2008
Age : 32
Skąd : Nowy Targ

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by Rose Sob Kwi 04, 2009 12:36 pm

ksiązka świetna, przeczytałam ją jednym tchem ;]

już czytałam ebooka ale trzymanie w rękach książki i możliwość czytania jej w każdej chwili jest bezcenna Wink
Rose
Rose

Liczba postów : 642
Join date : 01/05/2008
Age : 34
Skąd : tam gdzie niebo i piekło tańczą razem w świetle księżyca...

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by Laffy Pon Kwi 06, 2009 8:44 pm

Przeczytałam.

I na początku, takie mały off dla White : A NIE MÓWIŁAM??
;D
7 miesięcy przeleciało, nawet nie wiadomo kiedy ^___^

Ale dobra.... Wracam do książki:

przeczytałam. Jest mi niezmiernie przykro, ze to juz koniec... To była cudowna przygoda, a czwarta część była wyjątkowa.

Pierwsza księga?
Podobała mi się perspektywa tylu rozdziałów poświęconych Belli i Edwardowi. Ślub, miesiac miodowy.... Cudo ^.
Ale... W pewnym momencie Bella przestała być dla mnie Bellą ze Zmierzchu, czy Zaćmienia...
Odbierałam jej zachowanie jako coś a'la tylko-jedno-mi-w-głowie [ patrz: ten słynny puch! ]

Księgi drugiej najbardziej się bałam.
Tyle rozdziałów oczami Jacoba?
tego Jacoba, którego własnoręcznie mogłabym unicestwić w Księżycu.... czy Zaćmieniu ? Koszmar!
A jednak.... Nie wiem kiedy to sie stało...
Lubie tej postaci nagle było czymś naturalnym.
Jego po prostu nie dało się lubić, i szybko zapomniałam o swej.... no nazwijmy to po imieniu : nienawiści.
Naprawde, nie cierpiałam tego gościa.
Gorący, wielgaśny, zawsze półnagi Jacob! Fuj!
A tu nagle staje się ciepłym, dużym półnagim Jacobem.
Diametralna różnica! Jest czuły, oddany, jest zawsze obok, jest.... Naprawdę wspaniały.
Tak, White i Pats, teraz wasza kolej na 'A nie mówiłam??'
Ale zwracam honor.

Trzecia księga.... Och... Naprawdę dobra.
Wszystkie relacje stały się takie.... wyraźniejsze, wszystkie sprawy znalazły idealne rozwiązania....

Kurczę no, jest tyle do powiedzenia...
Reneesme... Z początku mnie przerażała, ale później... Darzyłam ją najcieplejszym uczuciem, jakim tylko można darzyć postać z książki.
Była urocza i niesamowita. Stworzona by ją kochać ^.
I to, ze będzie miała przy sobie Jacoba...
Wspaniałe *^^*
Oni oboje są wspaniali.
Nie wierzę w to, co mówię.

Póki co, to wszystko.... Ale jeszcze tu wrócę :leze!:
Laffy
Laffy

Liczba postów : 1904
Join date : 31/03/2008
Age : 34
Skąd : P.Śl.

http://www.silentmon.fbl.pl

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by Lockit Wto Kwi 07, 2009 10:04 am

No właśnie mnie też wydawało się, że Bella z Przed świtem i Bella z poprzednich części to nie te same osoby.

I cieszę się, że zawsze lubiłam Jacoba, bo teraz nie mam wyrzutów sumienia. White & Patsy

A mnie właśnie Renesmee nie przekonała. To znaczy, tak, była słodka, kochana i w ogóle, ale jakoś tak...
Chociaż ta niechęć do niej już trochę mi mija, bo na początku mi się wydawało, że popsuła relacje między Bellą a Edziem, ale po kolejnym przeczytaniu Przed świtem już mi nie przeszkadza i nawet ją polubiłam. Very Happy
Lockit
Lockit

Liczba postów : 1943
Join date : 18/05/2008
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by Aisance Czw Kwi 09, 2009 11:53 pm

Ja miałam momentami wrażenie, że Meyer troszkę poniosło, ale ogólnie całkiem fajna część i nawet właśnie z punktu widzenia Jacoba nie było takie straszne...
Aisance
Aisance

Liczba postów : 25
Join date : 26/02/2009
Age : 32
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Breaking Dawn - Nasze wrażenia - Page 4 Empty Re: Breaking Dawn - Nasze wrażenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach